Ar mėgstate maudytis? Ir kur?

Ar mėgstate maudytis? Ir kur?

as pvz.praita savaite buvau prie Micigano ezeriukoŠypsena(ne nepriskaiciuoju kolkas duso ar voniosCha cha)

As buvau paskutini karta atvirame baseine.Irengtas kaip rojaus kampelis,tai ir traukiame visada ten.

kazhkoks keistas temos pawadinimasNekaltas kazhko nesuprantu jame…

Aš irgi, ir nesuprantu į kokį pakeisti, nes nelabai pagaunu kame čia esmė, todėl rakinu. Jei autorė pakeis temos pavadinimą per dvi dienas tai atrakinsiu, jei ne - ištrinsiu. Temos pavadinimas tur būti informatyvus Šypsena

Labiausiai duse, taciau jei kalbet apie didesnius vandens telkinius, tuomet jurojeŠypsena Labai nemegstu lietuvisku ezeruNe… Sunku rast svaruNekaltas
O apie Micigano ezera teko skaityt, kad nesenai isvalytas lygtaisŠypsena Turetu but Gerai jumsŠypsena

wtf reiškia "gretfrutas" ?
O maudytis labiausiai mėgstu Viduržemio jūroje - čia kad būtų į temąNiam niam

kadaise man geri dedes rinko nika mano e-mailui one lt. puslapyje. as vaiksciojau su geltona ryskiai striuke ir mane visi barako gyventojai vadino citrinuke. o kadangi jau kaskas turejo toki nika citrina. tai tada jie sugalvojo kita… o savo nemokejimu rasyti parase ne greitfruktas, o gretfrutas… tai daug sauniau ar ne?
o kad butu i tema tai ka tik maudziausi po lietumi… toks lietus smarkus lijo. kad visa kiaurai permirkau ir stovejau tol kol nustojo lyti… senai bemaciau lyjant didziuliais lasais ir dar svieciant saulyteiŠypsena
Apkabinimas

eng. grapefruit [‹greIpfru:t] liet. greipfrutas

jei ką Šypsena

bet tau, amerikonkai, atleistina Mirkt

siaip lietuviskai tai greitvaisis… jei kaŠypsena o mes visada vadindavome ne greipfrutas. o greitfrutas. nuo zodzio greitas vaisiusŠypsena(jei dar4 nepamirsau frukt yra nuo rusisko zodzio

frukt rusiškai
fruit angliškai
o grape - vynuogė angliškai, jei ką

nors galų gale, ko aš čia prisikabinauNekaltasGirtas

patinka man vidurzhemio jura.ir juodoji jura visai nieko.bent jau Bulgarijos dalis prie Albenos.