Ar mėgstat būti namie wieni?

…Nezinau Kartais Gerai Pabuti Vienaj…
…Su Puodeliu Arbatos Kava
Niam niam

Man tai labai patinka…

Vienaj kambary - jo. Vienaj namuose Ne

kartais noriu pabuti namie vienas o kartais su panele ziurint kokia nuotaika ir dazniausiai kiek laiko…Kanda

ojjj… megstu labaj… siaip gyvent gal irgi patiktu pirmus metus kokius… siaip namie retaj tajp tenka, bet kaj jau tenka taj imu rejkstis… muzika visu garsu ir vajkstu pusnuoge po namus…Šypsena~~~ Taip

Aha ash labaj tokiu bijau Drovus Neduok Dieve, dar netychia ishpirevartausiu… Tfu! Taj yra, jie mane ishprievartauz Cha chaLiežuvis
Peace Cha cha

Labai nemėgstu, bet kartais tenka Nustebęs

Siaip tai megstu,jei ne pastoviai…

nepatinka man but vienai namie,jauciuosi tokia vienisa,lyg ir atstumta…
Ne

Kartajs lb patinka Taip Galiu daryt ka noriu… Girtas Bet ilga lajka taj nepatinka but wienaj NeŽvaigždė

Kaip tik as dabar esu namie viena…ŠypsenaMirktSeip gerai kartais pabut vienam…TaipTaciau negaleciau bt viena ilgai…GėlėGėlėGėlė

kartais patinka pabuti vienai Laimingas bet labai ilgai neistverciau Cha cha

NAMUOSE BUTI VIENAI-RETAS, BET PUIKUS DALYKAS. YPAC KAI NERA VISADA REKIANCIO TEVO…

hmm… 15min pabunu ir tada skambinu wisom dr is ejles,nes nuobodu Drovus

Kartais ne pro šalį Mirkt

Man patinka buti vienai namie. Atsipalaiduoji, viska apmastai.

ai esu toks zmogus kuris nekencia vienatves todel niekada ne uz ka nenoriu buti viena naie ,man net valgyt vienai yra ziauriai nuobodu…Šypsena

Vienas namuose tu darai ka nori,vienas namuose daug ka apgalvoji…GirtasJai nera nuotaikos tai visai gerai pabuti vienam,bet man vienatve nepatinkaNe

Taj ne velniopCha cha

labai labai megstuŠypsena GirtasFlirtas