Ar mėgstat būti namie wieni?

Ar mėgstat būti namie wieni?

Tai wat. Manau klausimukas pakankamai aiškus. Tiesiog ar jum labiau patinka būt namie wieniem ar su būtent kažkokiu žmogum? Žvaigždė Girtas o gal geriausiai jaučiatės su Alus ar Kava?

P.S. soriukaz,jei jau buwo tokia temelė.Paieškoj ieškojau,bet neradau NeLaimingas

Kartais megstu pabuti 1na namuciuose,bet jei reiketu 1nai gyvent tai nia tadaNe

Na tai priklauso nuo nuotaikos… kartais labai norisi pabuti vienai ir nieko nematyti salia, o kartais priesingai… visa tai lemia aplinkybes Drovus

patinka.netgi labai

kaip kada.
,.
namie
bent saugiai
galima jaustis

megstu but namie wiena Laimingas Šypsena

Patinka Taip

Aisku kad laaabaj patinka Taip

Anxchiau taj bijodavau likti viena namie, nez galvodavau kad atejz pikti dedez ir nuskriauz mane, arba kad atskriz kox drakonaz ir suvalgyz Cha cha Bet daba taj man patinka likti vienaj Liežuvis Net gi labaj MyliuDrovus Tiesiog tada pailsiu nuo visu shejmynishkiu Nekaltas O kartajz pasikviechiu drauga ir mez dviese pabunam paz mania…Laimingas Tiesiog…Man gera kartajz pabuti be shejmoz, vienaj savo dideliam name, bet gyvent viena taj tikraj nenorechiau Ne Kolkaz dar nelajkaz LaimingasLiežuvis
Peace Cha cha

joa sutinkuTaip

nelabaiNe

Ryte, dieną vienai patinka būti Taip Bet vakare, naktį-ne NeBaisu

Sejp nuo nuotaikeles priklausoNekaltas,nors ir retaj viena namuciusoe bunu…bet patinkaGirtasNiam niamMirktgaliu vejkt ka noriu nieko netrukdoma…MirktGeraiNiam niam

ir taip,ir ne

pikti dėdės Cha cha

visiškai pritariu Taip

Labai megstu.

O man kartais patinka but vienai Taip Tylu, ramu… Tik tu viena Žvaigždė
Ir gyvent vienai visai patiktu Taip Bet tada gyvenamoji vieta turetu but mazyte Nekaltas

joa…liabaj patinka but namie vienaj…