Ar mane pagristai nubaude???

Kita karta kai vaziuosi, TAKSI plafona uzsidek Cha cha

Pro ta zenkla man atrodo kiekvienas Vilniaus universiteto studentas gali vaziuoti, jei as teisingai supratau auksciau esanti posta Šypsena
Neva automobilis priklauso istaigoje dirbanciam asmeniui, o studijuoti tai yra tas pats kaip dirbti. Ar as klystu ???

na o kodėl tavo draugas negali būti krovinys? Apakęs
šiaip pripažįstu, kad nubaudė labai 2rnai Piktas - matyt šaibų žiauriai reikėjo

O juk Zoom’ui keliukai aiškino (pirma žinutė) "Tipo privaziavai iki zenklo ir turi ta gyvantoja paleisti arba jis pats turi sesti uz vairo." … Juk jam persėdus prie vairo, jis netampa automobilio savininku? Nekaltas

o tu gal pats apsisviesk? arba bent jau nesigincyk del to, ko tikrai neismanai. tevas 28 metus sistemoj isdirbes, tai gal zinau ka sneku.
dar karta kartoju visiems ‘apsisvietusiems’ - protokola uz keliu eismo taisykliu pazeidimus israsyt gali tik keliusnikai.

[quote]TS rašė:
protokola uz keliu eismo taisykliu pazeidimus israsyt gali tik keliusnikai.
[/quote]

Tik sitoje situacijoje abydniausia yra tai, kad pasipiktines "civil mentas" gali ramiu veidu iskviesti tau pazystama keliu policijos ekipaza Žliumbia

[quote]+ Zoom + rašė:
Tai as net gincyjesis nebuciau, negali tai negalima… bet kodel pries tai 3 kartus normalus keliukai su masina stabde ir kai tas draugelis parodydavo pasa su adresu, be jokiu priekaistu palinkedavo gero kelio??? negi tie 3 istatymu nezinojo, o tie 2 eiliniai patruliai zymiai geriau pasikauste. Man tik tas idomu
[/quote]

Atsakymas paprastas - visi esame zmones (vieni klysta, kiti atleidzia). Nejaugi niekam neteko isgirsti policininku kuriozisku "aiskinimu". Vienam pazystamui mentas aiskino kad tas pazeide KET, nes sankryza pervaziavo degant geltonam sviesoforui Pavargęs Kai anas pareiske kad KET nera tokio draudziamojo punkto, mentui beliko tik pasikrapstyti pakaushi.
Ju toks darbas, vdrug koks issiblaskes vairuotojas ishsigas ir susimokes bauda.

Ka jus snekant apie automobilio priklausyma.
Kadagi igaliojimu vairuoti nebereikia tai nera toio
dalyko kaip auto priklausimas. Jei jis toks butu tai
as pvz su firmos/draugo/tevo masina egaliu ivaziuoti
i savo kiema. Ar kitas atvejis mane siek tiek pavepusi
net draugas ar pana namo parvezti negali.
Isvada bet kuris keleivis esantis masinoje yra jos savininkas.
Beto nebera stampu spuade kur gyveni…taigi bausti negali, nebent
gave duomenis is migracijos tarnybos apie tavo delaruta gyvenimo
vieta…

Net pats nustebau kaip pripudziau

del to niekas ir nesigincyja Šypsena ir sitai jau buvo rasyta! esme tik tame, jog uz toki pazeidima vargu ar kviestu keliusnika Laimingas

[quote]SB rašė:
Isvada bet kuris keleivis esantis masinoje yra jos savininkas.
[/quote]

Gal juokauji, paskaityk ka parasei. Vienas dalykas yra igaliotasis asmuo, kitas dalykas turto (siuo atveju automobilio) savininkas.

[quote]Beto nebera stampu spuade kur gyveni…taigi bausti negali
[/quote]

Tavo ziniai nuo siu metu isigaliojo nauja tvarka - dabar pase spaudas yra privalomas -kitaip gresia bauda. Apsisviesk trupuciuka.

Deja, apsaugos policija taip pat turi teise nubausti (jei turi protokolu) - tai cia is asmenines patirties - 1000 lt mokejau oficialia bauda - protokola surase apsaugos policija, o i komisija ejau tik suzinoti baudos dydi… Taip kad bukite budrus…
O kolegos mano patirtis - vaziuojant aukstaiciu gatve yra sankryza berods su ausros, ir ten yra zenklas STOP, tai jis nesustojes pasuko i ausros, o ten lauke jau matesi, kad specialiai, pesti patruliai su lazdele, ir taip pat israse protokola, nes tas buvo labai arsus. Sakiau jam butum 20 lt daves, butu paleide, o dabar net 150 teko pakloti…

nu kiek man teko girdeti tas mentas kuris baudzia turi buti ishklauses kursus - todel ir vadinasi keliu policija. o apsaugos policija neturi bausti.(draugelio tevas komisaras jis taip sake Šypsena )

o del zenklo tai tikrai nesamone, draugelis gyveno kaune prie Vytauto paminklo tai mes ji vezdavom ir pas ji vaziuodavom kartais net nestabdydavo (ten anksciau l daznai mentai stovedavo), o jei stabdydavo tai tik isvaziuojant, pasakydavai kas ir kaip ir vsio, nu blogiausiu atveju per racija patikrindavo ar nekabini makaro…

Labai teisingai nubaude, gaila, kad kaune dar nebaudzia. As gyvenu senamiestyje po zenklu. Ant gatves statyt mokama, tai visokie urodai prilenda i kiemus, uzstato visaip. Grizes namo neturi kur savo kibiro numest…

GALBUT policijai tuo metu truko darbo jegos ir buvo isakymas tokia teise suteikt ir apsaugos policijai. taciau tai ka parasiau, vadovavausi istatymais o ne bobuciu kalbomis. peace Alus

nubaude teisingai. isivaizduok, kas butu, jei tave, vaziuojanti girta, sustabdys mentai, o tu jiems sakysi, kad va draugas mano, kuris salia sedi, yra blaivas…Šypsena