Ar lupa pacukai magelius is auto prie supermarketu viduri dienos?

O, koks naivuolis atsirado! Nekaltas
Jei tau negaila stiklo, tai aišku palikinėk… Taip Ir mordą, ir tašę, ir dar kokią kožūchą ant galinės sėdynės padėk… Laimingas
Pas mane tai integruotas magas… Mordačka nenusiima… Bet ir tai pastebiu, kai kieme sukinėjasi visokie Vyras ir apžiūrinėja, nors jis turbūt net 200 Lt nekainuotų…

Lu pa ir dar kaip lupa… O "integruo" magelio pasauga kaimynas isgalvojo tikrai nebloga. Pas ji megelis siek tiek giliau ileistas, tai jis is plastmases ispjove tokio patcio dydzio dangteli, isuko du varztus, kitoje puse juos zinoma sutrumpino ir viskas. Kai kur atvaziuoja, uzmeta ant mago ta dangteli ir labai viskas gerai. Is sono atrodo kad mago nera, o skyle jau simtas metu kaip uztaisyta Šypsena Tfu tfu tfu per kairi peti, bet per du metus jokiu nuotykiu nebuvo.

Jei gerai maga prisabacinsi tai paskui ne tik maga pirksi, bet ir panele restauruosi, nes bus visa isdraskyta, o magelis su kokiu atsuktuvu susabacintas, kad nepavyko islupt!Piktas

nusprende bachuriukas pasikeisti TOYOTA corola pasikeisti maga.Ten pas ji originalas nuo gamybos metu dar stovi. tai as apsiemiau ten juo keitimu.tai bl kiek as ten ji isimdamas prasipyyyyp kol isemiau.reikejo vos ne visa paneli nuimt.be to jao regis magas plikas, bet taip varztai prisobacinti, ked neatsisuka Baisu tai po 4 valandu vargo isemiau. nenuostabu kad ta *****a maga 2 kartus bande pavogt, bet nepavyko.

o kokie pastebejimai del prancuzisku masinu?ten magai uzsidengia tokiu dangteliu.man idomu ar pacukai langus dauzo pasiziuret kas po jais ar ne?

kai viena mago snuki isnese vidury dienos prie namų, tai pasidariau is seno mago snukio plasmases isemiau visa vidurį ir i centra idėjau is juodo storo kartono ispjoves o maga giliau nustumiau i panele ir kai palieki masina uzdedi tadangteli, atrodo kad tik skylė uzdengta ir viskas. manau "akys nemato - širdies neskauda" visiems pacukams. o dabar isigijau reno 19 tai ten dangtelis originalus labai gerai uzdengia ir viskas. Labas

as vienam savo mageliui irgi buvau padares is kardono juoda "dangteli". Palikes masiniuka nuimdavau mago snuki, uzdedavau ta "dangteli" ir atrode kaip "uztaisyta" mago vietos skyle. Galvojau saugus esu kaip kurmis, o viena vakara radau tik prasuktas abieju priekiniu duru spynas, islupta maga ir sumauta "dangteli" ant grindu Liūdnas taigi pacukai irgi zino tokius fintus.

[quote]Galvojau saugus esu kaip kurmis, o viena vakara radau tik prasuktas abieju priekiniu duru spynas, islupta maga ir sumauta "dangteli" ant grindu Liūdnas taigi pacukai irgi zino tokius fintus.

[/quote]

O jus dar daugiau pasakokit kur, kas ir kaip buna… Blogai

baisiai daug pacukų dienas b-angoj praleidžiaCha cha…vakarais-aikštelėse su lomikaisBaisu

jokiu snukiu ar distanciniu niekad nepalieku, bet va nors ir zinodamas, kad islipant nereikia atidarinet bardacioko ar det ka nors po sedyne, neturejau geresnes vietos seniem akiniam uzh 16Lt…nakti ismuse langa, greiciausiai isitikine, kad signalizoko nieks neisgirdo sugryzo ir ilipe pro skyle ramiai iseme maga ir nukniso mano senus akinius Šypsena…klykianti signalizoka isgirdau, tik kai lipo ish mano H Žliumbia …vos 150-200Lt vertes vartomas pioneer kasetnikas buvo tik laikinai imestas, todel gerai neprikabintas…nors su tuo ikabinimu, tai kaimynam greiciausiai del panasiu bajeriu buvo ismuse faras, priekini stikla…

zodziu savo kailiu patyriau, kad labai reikalingas TURIO DAVIKLIS

ta gamykline mago uzdanga kazkaip nepasitikiu, dazniausiai palieku atidaryta, mol pas mane "tik" vartomas kasetnikas…i sita per 3 metus dar nelindo(tfu-tfu-tfu)