Ar lupa pacukai magelius is auto prie supermarketu viduri dienos?

Ar lupa pacukai magelius is auto prie supermarketu viduri dienos?

Ar lupa pacukai magelius is auto prie supermarketu viduri dienos? Pvz. as atvaziuosiu prie akropolio, o pas mane magas uz 900 tackej, tai baisu palikt, nors logiskai, tai negi lups viduri dienos?bet as vis tik isitrauku. Ir dar: koks tikslas nuo magelio nuiminet snuki, man atrodo kai magas krutas, tai dzin, lupa ir taip paciai su snukiu ar be jo. Be snukio dar greiciau islups nes galvos kad magas super duper. As darau taip kai kada: nuimu snuki, o ta vieta kur magas stovi uzdengiu tase. gal galvos kad ten tase seip padeta, o jei bus magas be snukio tai tikrai zinos kad ten magas Šypsena

Bus taip-O tase su pinigais ir dokumentais!Dzingt stiklas…O… mage-be snukio i to chleb-5LT turguj gausiu.

Kaune tai lupa prie didziuju centru IKI,MAXIMA.Nemazai draugu nukenteje yra,beje ir as pats Piktas. Geriausia pasiimti su savim,tada viskas ramu arba vazinet be magelio Šypsena

arba galima vazinet su mono radija Šypsenaand viena kalasha ir zinot kad neislups nes ji prisabacinta varztais ir reik panele ardyt. bet sukos narkomanai vis teik krapste… Ne

Nepalieku as niekur savo mago net 5 minutems! O marketu teritorijos tai manau ne tokia jau paranki vieta pacukams, taciau kiek zinau lupa ir is ten!!!

oi lupa patikekTaip,o jei taip darai tai dar prie mago ir tashe nubliaus.Keisi dar tada arba spynele arba langa ir nusiperkes maga "urala" vazinesi toliau be vargo kol kas koloneliu neishims.Ojei turi stipriaka su basavyku tai ir jie ilgai neuzsilaikys.Tik vazinek po savo rajona kuo garsiau pasileides.Labas

Na, uralai irgi jau skaitmeniniai eina ir cool atrodo. O magus lupa visur. Kai atvazioju i supermarketa, isimu maga ir padiedu i bardacioka ar po sedine. O narkusai ir paprasta radejka islupa, jems nera ka prarast.

palikus snuki, tai garantija beveik 100% kad ishlups mage Cha cha taip kad geriau nuiminek visada… o ivertint kad magas labai "krutas" Cha cha be snukio, nera taip paprasta, aisq matosi ish konstrukcijos kad atsiverchiantis, o tai jau rodo aukstesne mago klase… Šypsena
isidek garsiai garsiai kaukianti signalizona, atjunk duru spyneles, tvirtai prisuk maga, dar gali apklijuot langus apsaugine plevele… galesi jaustis saugesnis, bet garantijos kad nepavogs, aisq nera Ne

Yra buve ne karta,kai prie Akropolio apsauginiai patys pagavo pacukus,pastebeje per apsaugines kameras.

jeigu su snukiu tai tikrai gali patvarkyt bet jeigu be tai tokioj vietoj nelabai apsimoka rizikuot aisku dar nuo mago priklausoKietas

JuokiasiTaip

Manau , kad lupa ir su ir be palikto snukio Piktas (aš tai stengiuosi statyt kur arčiau tako - kad daugiau žmonių eitų) … man daugiaukščio kieme pacukai per kokias 5 sekundes prasuko spyną ir nupūtė magą (su snukui) , o aš 2 aukšte sėdėjau - praktiškai su ranka galėjau pasiekti - bet kol išbėgau Piktas jau nei pėdų nebuvo - kaip koks durnelis palaksčiau po aplinkinius kiemus… Kur tau , seniai kokiam rūsy sėdi ir vsio Piktas Piktas Piktas

O visokias plastmases ar juostas nuo durų ar kalpokus nuo ratų tai tik stovėjimo aikštelėse ir lupa - prisiparkuoja šalia , atsidaro duris ir nukrapšto Piktas Piktas NARKOMANAI

A700
Piktas

as va irgi jau apturejau malonuma but apsvarintam…
atvariau i KTU skolos lapeli apmokejes visas laimingas… nubegu i rastine numax 5 min. grystu zjb… durys bizki praviros… hmm galvoju negi neuzrakinau.prisiminiau kad visgi tikrai rakinau. tai islupo padlos pionier kasetnika Šypsena) nu toki lavona… ne tas zodis. net radija negrojo…
abidniausia buvo kad gulejo bardacioke HDD kompo naujas 40G. o pas magiukas gal tikrai tik kokius 5 lt kainavo. tai dekui tiek padlom kad nors lango nemuse ir spyneles smarkiai nesugadino…

lupa lupa!!!ir dar kaip!
pats visai neseniai vos netapay liudytoju kaip prie maximos naujanuose jau norejo list i masina treninguoti pacukeliai su kazkokiu cigonu!Kanda
siaip tai ta tabora reiketu susprogdint nx!!!PiktasKanda

pl pas mano magiukas dziuvesius (chameleonas), ieskoujau su AUXinu kitokio negawau tai dabar vazineju su jausmu nu%$#s nenu%$#s… nu bet iki siol dar nieko (gal masto kad y zolepy nieko gero niekas nededa) Tūsas

Na tfu tfu tfu kaip sakoma…
visad vazinejau tik i Akropoli nuo jo atidarim pradzios ir visad maga su snukiu palikenedavau priejo ir nieko, nezinau kodel bet ten pasitikedavau Cha cha, juk kameru ten kaip prikakoto, aiksu masinos uzh akropolio nestatydavai praktiskai visad paradinio iejimu ten kur takelis yra, niekur neskubi tai palauki, kol kas ishvaziuoja ir vsio Cha cha
Aisku kaip cia raso naujanu, beje ten minima, nebent apie kazka kita kalbi tau ten gal ir lupa…

ka ten mageli, man si savaitgali is masiniuko bagazines prie Medijos "isnese" maiseli su pomidorais ir tresnem Liūdnas masiniukas aisku be signalizoko, bet kas gali pagalvoti, kad pacukai maisto produktus is bagaziniu "lupa" ??? o kas dar keisciausia, kad arbuzo, kuris taip pat buvo bagazineje, jie nepanoro issinesti Šypsena
ale gi idomu gyventi ant Lietuvos …

o kaip tamstos manot, jei langai tamsinti ( visi soniniai ir galinis) ar pacukai rizikuoja list i tokia auto?

Savo stacionariam magui pats nuemiau plastmasine apdaila, tai dabar atrodo kaip gelezies kruva, tik kad tas displejus maziukas matos, nu nezinau, padariau tikru tikriausia neprekine isvaizda, bet jei del tokio langa dauztuPiktas Gal kas nors taip daret, pasiteisino?Šypsena