Ar Lietuvoje yra fotografuojanciu VIDUTINIU ar DIDELIU formatu ?

Sugalvojau atnaujinti tema, nes pati neseniai nusipirkau senute Mamiya C220. Labai labai dziaugiuosi, nuostabus aparatas, taip pamilau, kad visur tasausi dabar su gan didele dezute, kuri sveria 1,5kg… Pavargęs Sioje temoje buvo diskutuojama apie kokybe. Kokybe isties skiriasi labai labai. Musu foto mokykloje paskaitas veda visi (isskyrus viena) geriausi Islandijos fotografai ir VISI 100% pasisako uz Mamiya ar 120filu cameras. Fotografas, kurio nuotrauku knygos buvo pacios perkamiausios 2003/4m., visada naudoja Mamiya 6x7 arba Hesabla?i?, tik kartais, isimtiniais atvejais, ar reklaminems maisto brosiuroms, renkasi digital kamera. Buvau labai nustebinta, kad net reklamu ir fashion fotografai renkasi Mamiya Rb 67, smagu.

losangeles.craigslist.org/ele/57524513.htmllosangeles.craigslist.org/ele/58116369.html mamiya kainos (padevetu)

ir siaip tas neblogas puslapis pasieskoti ivairiu dalyku craigslist.org/

atsakymas i klausima “Ar Lietuvoje yra fotografuojanciu VIDUTINIU ar DIDELIU formatu ?” Nu tai aisku kad kazkas tuo uzsiima. Tik neprarask vilties. kaip amerikonai sako “keep doing good job”

tai sakot Kiev 88TTL neblogas? Nu speju kad taip. Kauno rotuses kromelyje buvau jau nusiteikes pirtki, bet isgirdau kaina ir apsiraminau. 650 Lt. Va jums ir kaina. Nuo to laiko mano zvilgsnis pradejo krypti i Mamiya C33.

Siap jau gana daug kas su tokiais formatais dirba. Ypac reklama.