Ar Lietuvoje yra fotografuojanciu VIDUTINIU ar DIDELIU formatu ?

Stai kur galima akis paganyti po senas fotokameras
http://www.rus-camera.com

Seniausiai mano linkuose guli Liežuvis

Turi Maskva2? Senai svajojau pabatdyti shi formata! Teko dirbti su 6x6, senas ne labai patogus Liubitel’, bet apie kokibe nieko blogo pasakyti negaliu, nors jo optika prasta. Butu idomu pabandyti ir 6x9 formatuka

Stai ir mane galima vadinti fotografuojanciu vidutiniu formatu, ka tik isigijau Kiev 88TTL, su trim objektyvais. Laimingas

Rusu kalba yra tarptautine. Bet tik tam tikram regijoneCha cha O del keiksmazodziu tai ir anglishki ir vokishki irgi geras dalikas. O ko blogi lietuvishki? Pvz eik tu po kelmais! Piktas
Tik nesuprantu,nes lig ir apie fotoaparatus kalbejome?

Sveikinu Dovana isigijus rusishka Hasseli Šypsena

Baracuda_1
Laukiam pirmuju nuotrauku Labas

Aciu visiem uz sveikinimus Apkabinimas , kai tik nuotraukytes atsiras butinai pasidalinsiu ispudziais bei vaizdais. Mirkt

kiek lietuvoj kainuoja deveti bronica, mamya ar pentax vidutiniai? gal kas tuom domejos ir gal kas netycia turit parduot? na is bedos seagul dar .

Labas http://www.fototechnika.lt

prekiauja Mamiya ir kitokiais naudotais, Bronica pas juos maciau uz 9000Lt

vat isigyjau vidutinio formato Pentax 645n su 75mm f2.8 (standartiniu) - chrysis.net/photo/pentax/pentax645n.htm … butu jega jei atsilieptu daugiau zmoniu kurie panasius fotikus turi. ish karto ishkilo juosteliu klausimas… kol kas radau tik BW kodak… kur jas perkat ir kokias?

sako kontrastas permazas mamiju optikos, nors ir labai jau jos populiarios… haselis brangus dels saves, contacas cool, pentaxas maziausiai integtruotas i rinka visvien nezinau ko noriu

Kur tu buvai kai as Kijeva su dviem objektyvais uz 450Lt atidaviau?

A kaip šitą kalambūrą suprasti?

turbut miegojau…

na pentaxui dar ir digital backo nera nieko taokio as jo ir nenoriu bet tai daug pasako (gal ir nieko) pvz “mamute” integruota labiausiai - viska pirma jai daro tada kitiems

Pentax vidutinio formato DSLR ruošia gamybai. O nugarėlės pas juos nekeičiamos (645) - jų požiūriu keičiama nugarėlė neužtikrina pakankamai tikslaus atstumo nuo bajoneto iki juostos/matricos paviršiaus, todėl pasirinkta nekeičiama. Mano akimis labai net stipri vidutinio formato sistema.

malonu kad nusviestas Šypsenaseip nezinau ar daug gadina nugareles dejimas o va polaroido insertai tai kazkaip neasiejama nuo medium seip tikrai rinciaus tos pacios kainos pentaxa su AF vitoj haselio MF - nors taip butu fainai turetai ne ka kita kaip hasseli… beje, ciupinejau hasseli H1 nu blec kox patogus ir faina bet cia jau to expensive …

Kiek as skaitinejau, Pentaxas negamino 645 back’o tik del to, kad nesugebejo pasiulyt zymiai pigesnio varianto nei konkurentai turi. Tokia jau Pentaxo strategija. Kas pirks Pentaxa uzh Huseino kaina… O pats esu ziauriai patenkintas Pentax 645 sistemele. Jei kadras planuotinas, aiskus, yra laiko pasiruosti, fotkinu tik su 645. Turiu 20D, bet jis gerai tik zurnalistiniams kadrams…

dede nusipirko objektyva, ta kuris is arti fotki, nerealu… kokybe nereali, mazdaug triusiuka porcelianini 1cmx1cm isdidino kaip nzn ka, labai unreal… bet ir kainuoja… :confused: