ar laykys ?


ar laykys ?

kaina ?

kaip tas bosch ?

vos ne kas antras sika an bosch del kakybes… biesa zina, bemwe susuktos, kolkas vedasi Šypsena

9 euriukai uz vnt, kai lietuvoje nuo 100 lt normalios didmenoje prasideda

nu pala po metu kitu parasysiu atsiliepimus apie iskra Juokiasi

ziuresima kaip pakeist reikes, nes sunkai issisuka ir giliai uzkistos Užsispyręs hyundasay

Made in India Gerai Cia jos is metalo?

nx kiek tos iskros kainuoja ? reikai gal man susisukti v pzdu…originlai kazkaiop mirsta o gal jau numire…sukos

inter carse po 14lt iskra, bochai sharanui ir a4 butu buve po 28lt berods. pamatuota visi 8vnt, nu viskas ok kolkas. Cha chaSuomis, pas tave ten 1,9 rodos? ble as tuos 1,9 siandien po ilgo stovejimo, vapse be veikianciu zvakiu paleidau. Juokiasi

nakciau butu pas mane 1,9 - kybargas su foto deliojimu butu kazkur reitingo apacioje Cha cha pas mane zymusis 110 kw Juokiasinet fotografuoti geda… susukes originalus buvau Gerai laikė… dabar jau pesdec…remonto (restauracijos greiciau) samata pasidariau ir supratau…kad remonto nebebus Žliumbia

kaip tas tavo Tuscon’as?

quattre, man kaip ir nieko blogo nes zmona vazineja , tik miesto kuro sanaudos ziema gazdinancios

Vin Kurioj vietoj eurais kainas paziuret galima ?

t.y?

sanaudom nemanau kad tributa lenktu Juokiasi

pinigine išraiška gali būti Mirkt

po naujuju, akumu parduotuveje keitem vienai masinai akuma…patys parinko, atsuko, nusuko, pamatavo patikrino…skudureliu pavale,nuolaida dave, sena nupirko, uz darbus papildomai pingu neime… Apkabinimaspries valanda kolega ten pat…padave pinigus - pardavejas pirstu parode is kurios kruvos paimti…net viso gero nepasake Juokiasi Juokiasi Juokiasi o apie

net kalbos ar minties nebuvo Cha cha ka daro paklausa ir pasiūla Juokiasi Juokiasi Juokiasi

beje, tu akumu is mokvezos irgi kokius 6 paemem. nu va jau savaiti veikia be priekaistu. Juokiasi

i seata susukau praeitais metais iskra, po 9 litus mokejau, o dar kai tik trys keiciasi tai kaina juokinga isvis Cha cha …sia ziema jau kaip ir nuduso jos, bet kai motoras mazai km mates tai sukasi ir taip nesunkiai…