Ar labai trukdo jei pana strazdanota?

Ar labai trukdo jei pana strazdanota?

Svarbu kad Pize, nebutu ryza. O siaip koks skirtumas , kartais dar graziau.

klausimas skirtas ne vyresniems nei 18.# inaza klausimas kvailas.#

Jei kas ka myli tai manau ir kreivos kojos neproblema.Visko juk gyvenime buna. Šypsena

personanongrata Šypsena Tu labai kategoriška. Gerai, kad turi savo nuomonę visais klausimais, bet… tavo komentarai dvelkia šalčiu… Liežuvis

Brrr… #Liežuvis

Pats bendravimas inetu-saltas.#

personanongrata Šypsena Nu neee… nepasakyčiau, jei bendravimas inete būtų tikrai toks šaltas, mano monitorius būtų seniai apšarmojęs Liežuvis Linkiu ir tau atšilti GėlėsCha chaGėlės

Oi… nukrypau nuo temos… Aš nekaltas
Taigi, aš manau, kad strazdanos yra gražu, ir net romantiška. Kažkodėl pamačiusi strazdanotą veidą prisimenu pavasarį… Gėlės Gal todėl, kad jos dar vadinamos "saulės bučinukais" Šypsena

Man netrugdo strazdanos. vistiek žmona neleidžia nei pas ryžas, nei pas blondines.Netrugdykit mano brangaus laiko visokiais trigdančiais pareiškimais.

Bet pagalvojus. jo, jei moteris nemoka parašyti "trugdo" arba "pasilakusiuoti" taisyklingai,tai aš irgi išdidžiai stovėčiau kaip medis.

Kai pats starzdanotas tai nea… bet tik kalbant apie veido starzdanas… Cha chaCha chaCha cha

Strazdanos? - Mielač žyzni Šypsena.Vyru irgi yra starzdanotu.Manau,kad daugiausiai strazdanoti yra vokieciai.!???

Va man drauge sake, kad bachurus daznai atstumia tai, kad pana strazdanota. Idomu kiek tame tiesos. Negi geriau kreivos kojos nei strazdanotas veidas?

Jei ji nemoka parashyti "trukdo", reikalas neprieina nei iki koju, nei iki veido.

inaza rašė:

Va man drauge sake, kad bachurus daznai atstumia tai, kad pana strazdanota. Idomu kiek tame tiesos. Negi geriau kreivos kojos nei strazdanotas veidas?

Nezinau kaip kitiems, bet man tai kaip tik fainiau, kai pana strazdanota ŠypsenaŠypsenaŠypsena

ir auksaspalve… tik tokiu atveju turi buti apsiskutus MirktLiežuvis

lady-x rašė:

Yra vienas ‘’’‘bet’’’’ - strazdanos nera jaunystes pozhymis, ir i senatve jos labai jau negrazhiai atrodo.
O shiaip achiu uz Gėlės ir buchinuka Mirkt

Na va, dabar Inaza turėtum susirūpinti tuo, kaip atrodysi po 40 metų. Visi čia tiek gražių žodžių apie strazdanotas merginas prisakė, o tikrą teisybę nuslėpė Cha cha. Negražu, kolegos, tik lady-x užteko drąsos atskleisti baisią strazdanų paslaptį Cha cha.

mineralke rašė:

Tai dar nereiškia, kad vėl neatsiras senatvėje. Deja… Mirkt

Senatvėje atsiranda ne strazdanos, o senatvinės dėmės… Apakęs
Tai daug blogiau, nei strazdanos Piktas Bet gal bus galima jas kaip nors užmaskuoti?.. Aš nekaltas Ai, dar yra laiko apie tai pagalvoti Cha chaCha chaCha cha

Nu o kam dabar lengva? Pakanka esamu problemu, kad dar galvot apie tas, kuriu gal net nebus.

kiek zinau po senatviniu demiu ,dar atsiranda ir lavondemesCha cha ! o jei rimtai tai strazdanos padidintos gresmes saltinis susirgt odos veziu Liūdnakaip ir slakai,apgamai.
Ledi rašė:

mineralke rašė:

Tai dar nereiškia, kad vėl neatsiras senatvėje. Deja… Mirkt

Senatvėje atsiranda ne strazdanos, o senatvinės dėmės… Apakęs
Tai daug blogiau, nei strazdanos Piktas Bet gal bus galima jas kaip nors užmaskuoti?.. Aš nekaltas Ai, dar yra laiko apie tai pagalvoti Cha chaCha chaCha cha

pakales rašė:

================================
Cicinui Šypsena

Cha cha Cha cha Cha cha

agyl rašė:

kiek zinau po senatviniu demiu ,dar atsiranda ir lavondemesCha cha

Cha chaGeraiCha chaGeraiCha cha

šaunuolis…
rėžei tiesą į akis, nebaisi dabar mirtis Cha chaCha chaCha cha