ar kompui nekenkia kai jis naudojamas paguldytas ant shono?

ar kompui nekenkia kai jis naudojamas paguldytas ant shono?

tai vat interneto plokstes atshoko ekranas niekaip pataisyt neijna internetas bet kada gali nustot veikes bet jei ant shono paguldycew tai veiktu nerealiai… vakar litavom ta ekrana lyg ir gerai viskas buvo bet siandie vel po biski neveikia krc ta plokste yra bevielio tinklo… kaip ji vel galutinai uzges uztex kompa ant sono paguldytt nes esu jau taip pries tai pataises, ale man idomu ar kenkia tokiam kompui ant sono but paguldytam?! gal procesoriui ir kitom plokstem ir nekenkia bet idomu kaip su hdd?

esu laikes hdd ant sono pora metu jokiu problemu Šypsena va cd sunkiau ideti kai ant sono pc guli

tai cd romo galima ir nenaudot man interneto reik kol nauja plokste gausiu… kazin ar rimtaij hdd nenuges…? ka kiti manot?

HDD nenuges. Jie pripratę. Yra gi kompiuteriai, kuriuos kaip nori gali statyti ar guldyti - o HDD tie patys.

O dažnas CD-ROMas turi tokias "zaščiolkes", kad vertikaliai statomas CD neiškristų.

Siaip tai hdd geriau laikyti tiesiai horizontaliai arba tiesiai vertikaliai, nes siaip visi kunai nuo gimimo nori stoveti tiesiai ir jeigu laikysi hdd pasvyra, tai vistiek tam tikra jega veiks jo viena puse ir tai nera gerai…
ai cia nezinau ar i ta puse nusipaisciau, bet jaigu ka, tai ateis dede fizikas Valius ir isaiskins tau aiskiau…Cha cha

tai ant sono paguldytas hdd bus tiesiai vertikaliai… ti tada kai nuges plokste taaip ir paguldysiu… o siaip del idomumo ar esat kas plokstes savo kompo su lituokliu taises? ;]

Mano korpusas gulscias, hdd pasuktas skersai…
Hardukas SCSI, 7200rpm tai va… sedziu jau gal pusmeti ir viskas ok Šypsena

Ash savo tinklo korta tvarkiau su lituokliu… Kaip matai dabar sedziu internete Liežuvis