ar kas nors fotografuoja gamta?

geriausias siaip variantas megejui yra canon a70 128flash card pilnai sito varianto uztenka.canon a70 kainuoja apie 1000lt ir korta kainuoja 120lt ta va ~1200
galima nusipirkt tikrai gera fotoaparata.
O gamta fotografuot reikia gal reiketu koki skyreli padaryt nuotraukoms det ar kaip nes as pats turiu daug foto pridares galeciau pasidalint savo menu Šypsena

tai gal tu pas save kataloguok, paskui surasysi i kompaktus ir per koki meeta isdalinsi labiausiai nusipelniusiems…
Nekaltas

gali pasinaudoti http://www.fotofabrikas.lt

Kas žvejoja, o kas biznį iš žvejybos daro… Kažkaip fotikas man atrodo trapokas daiktas, kuriam dažnai žvejybose nei dėmesio, nei laiko nebus.

taip ir as manau, su savimi baugu imti - sudus, suslaps, o masinoje nupyyzdins.

Mano durna galva, tai labiausiai man reikalingas butu kokiu 2-3 megu ir kokio 10X zoomas. Va chia pasharinus interneta pasirodo jau nemazhai (ne tik OLYMPUS UZ) tokio zoomo fotiku atsirado- ir Fujifilm FinePix S5000 Z, ir Minolta DiMAGE Z1, ir … eeee… Kiti brangus velniai…

Nezinau ka daryt su batareikomBaisuJeigu nujuteles Energizer batareikas "suvalge"per kelias minutesBaisuBaisu-ar pades pakraunamos???
Gal ten kazkas sugadinta blinGirtas

o man dabar reikes tampytis ir fotika,ir kameraBaisu

Išeitis - tik pakraunamos. Ten pas tave jos 2 ar 4? Pas draugą kažkokiam senesniam Minoltos modelyje 4, tai pakraunamų užtenka padaryti gal kokių 110 nuotraukų. O paprastų užtekdavo tik gal 10 nuotraukų. O Sirijaus ženklu importuotos iš Kinijos net naujos atrodo išvis netraukdavo.Baisu

Nesinervink - tu fotkinsi, o mes - žvejosime… Juokiasi

jo, kazkas cia ne taip

[quote]
Diaboliq rašė:

mistika kazkokiaBaisu
2 vnt. batarkiuTaip,siaip viena buvo biski naudota,kelias dienas laikrodis dusino ja,bet nemanau,akd galejo pilnai isdusint ta batarkeNe
Kas is tu pakraunamu,jeigu tokias tempais valgo???Nekaltas Reikes bandyt dar karta naujuteles nupirkt,o gal ten reguliojasi kur nors meniu lange,nors neaGirtas

Nedurniuok. Tokiems dalykams reikia pirkti pakraunamas. Geros talpos pakraunama batareikė kainuos apie 12 lt, padalinus iš 1000 pakrovimo ciklų savikaina gausis 1.2 cento!

tokiems fotikams tik pakraunamos, su kitokiomis zaisti nesamone. be to, paatrciau nusipirkti pakroveja, kuris nuima visas ribas, gerokai prailgina batareikiu gyvenima, negu naudojant iprasta pakroveja.
turiu pakroveja Sanyo Quick Charge, pakrauna per 4 val.

Baisu, gal galima detaliau?

nemetyk pinigu mano sony DSC-P32(cyber shot) su paprastom nepadaro nei vieno kadro tik pazet nuotraukas gali ir tai trumpai o BMS pardese arba Sonex yra 4vnt bateriju 2100mAh tai uztenkla tikrai ilgam ir iskart turesi 2 komplektus kaina 55lt/4=13.7

vk, nesu as tokiu dalyku zinove, todel ne kazi ka paaiskinsiu, bet zinau tik tiek, kad toks pakrovejas veikai paansiai kaip telefone licio baterija. Jei kraunant su paprastu pakroveju, baterijso turi buti absoliut issikrove, tai kraunant su situ naujovisku, tai nebutina.

tai cia 4 batarkes kartu su parkoveju 55 lt kainuoja???ar kaipNekaltas

Prisekė tau pasakų. "pakrovejas veikai paansiai kaip telefone licio baterija" - visiškas kliedesys. O dėl to "baterijso turi buti absoliut issikrove" - tai instrukcijoje rašo, kad tokios (mano turimos) Ni-Mh baterijos neturi atminties efekto, o tai reiškia, kad gali krauti bet kada.

Už pakrovėją dar atskirai susimokėsi apie 30 lt (ar daugiau, jei norėsi). Perkant pakrovėją, verta imti pakrovėją 4 baterijoms. Ir dar galima pagalvoti, ar nereiks kitokio dydžio pakraunamų baterijų - būna universalesni pakrovėjai.