ar kas nors fotografuoja gamta?

Ir pas mane Zenitas mėtosi… su 7 metai neišimta juostele…

nebeatplesi? Cha cha

as su sony cybershot p5 fotkinu, patenkintas

Ir as jau turiuCha cha
Canon Power Shot A300Taip
3.2 megapixelsGirtas tik va gaila,kad 16 mb korteleLiūdnas
Bandysim,ziuresim kas gausisTaip

o kiek pas tave baterija ant f717 laiko?, pas mane buvo analogiska optika turejes f505, tai problemos buvo su baterija.

nieko nesigaus, tureti skaitmena su tokia maza kortele, tai praktiskai netureti skaitmenos… patarciau is akrto nusipirkti normalia kortele maziausiai 100mb.

Tai tu kiekvieną kartą darai po 50 nuotraukų maksimalia kokybe?

Jokiu problemu su batarke, laiko tikrai ilgai.
Vienintelis kas mane nervina siame fotike tai svoris Šypsena

gal gali apie ji placiau papasakot ka nors?
ir kiek tu uz sita malonuma mokejai?

128 turbut norejai pasakytCha cha
Siaip reiks pirkti,nes 16mb tikrai mazai-juokinga net!
Parsiduoda ir 4gb kortelesGerai,bet ju kaina ~5000lt ApakęsApakęs
128 mb kainuoja paie 120 lt-reiks pirktTaip

kortele tikrai manau reiktu bent 128 mb nusipirkti. nuotraukas fotografuoju visada max kokybe, paskui jei reikia apkarpai. o kai vietos yra tai ir saudai viska kaip paparacis Cha cha o gamtoje per viena isvyka 100 foto ramiai gali pridaryti

kokio tipo pas tave korteles eina?
jei CF tai maciau omnitel skelbimuose kaskas 256 mb pardavinejo po 140 lt, o siaip normaliai ju kaina ~ 100 lt uz 128 mb

Aš irgi noriu skaitmeninį įsitaisyti - žuvims namuose po žvejybos sugrįžus fotografuoti. Tai man ir 16 MB užtektų, kompas po ranka…

16 mb fotografuojant auksta rezoliucija yra 7 kadrai. Uzsiknisi.

Tam, kam rašiau, užtektų. Kam man 20 vienos žuvies nuotraukų? Apakęs Aš gi ne Kažimėkas… O kitiems tikslams tai tikrai reikia kortelę nusipirkti. Taip

16 mg buna komplekte perkant rimtesni fotika.

dar jame zumas nepatogioj vietoj

FC-16M
jo CF o blin-kur???Reikes pirkti tadaTaip
Bet su batarkem tai mistikaBaisuKa tik idejau naujas Energizer batarkes ir po jau skylė rasoApakęs(biski pafilmavau ir kelias foto padariau)Baisu

del batarkiu, tai patariu iskart nusipirkti pakraunamus akumuliatorius ir pakroveja, susitaupys Cha cha
o korteles pardavinejoi omnitel skelbimuose prie foto prekiu
praleidau dabap paieska yra 256 po 190 lt.

p.s. turiu cf 64 mb kortele uz didelius pinigus parduociau Cha cha

kadangi dazniausiai fotkinu zuvis, zvejus ir visokius gamtos vaizdus, tai jo - maximalia kokybe. niekada nezinai, kam tu nuotrauku prisireiks - gal internetui, o gal zurnalui.

nu jau ik ne namieVeee
asmeninis fotiaks tam ir skirtas, kad zuvys dar butu fotkinamos zvejyboje, gyvos.