Ar jūsų neerzina naminių gyvūnų savivaliavimas ir netvarka namie?

maniškis dabar “guli” snukį padėjęs ant rankos ir sunkiai galima rašyt, nes puse jo snukio jau ant notebook’oBaisu …kažką jau buvo ištrynęs, reikėjo tvarkyt viską iš naujoPavargęs
…uhhh nubėgo į savo guolį (o gal į mano lovą???) - patikrinau, mano lovoj buvoPavargęs

…VISTIEK jis mano mylimukasApkabinimas

Na paskaiciau as cia, pasijuokiau ir pagalvojau, kad man dar visai gerai, nes vis cypdavau, kad maniskis sinsilas aplink narva metro atstumu taip prisiukslina, kad baisu paziuretApakęs Aisku, sugrauzti laidai, kedes ir priš…kta kur pakliuvo, tai jau ne naujienaMirktBet jis nuostabus gyvunas, nors kartais tenka dantis sukandus tvarkyt ta jo meslyna, o po minutes jis vel su savo uodega prasisuka ir siukslynas atsinaujinaLaimingasDar gerai, kad batu negrauzia ir drabuziu netempia is spindu, nors ten daznai ilenda, kad galetu ant lentynu pasedet ir priš…ktŠypsena

tau “nepasisekė” …nelinksmaJuokiasi

mano suniukas tvarkingas…TaipNiam niam

Pas mane to nera…

Nupirk vezliukaJuokiasi

Mano gyvūnai nesavivaliaujaŠypsena

Tiesa, vieną kart namus apvertė ne savas šuo - paliktas laikinai, kol šeiminikai atostogavo. Išėjau kokiam pusvalandžiui, o kai grįžau radau sudraskytą į skutus pagalvę, gerai kad ne plunksninė buvo, o pliesterio ir dar kazką apdraskė, bet ką padarysi - šunelis stresavo. Ir manęs tai taip stipriai nesunervino. Bet daugiau aš jo vieno nepalikau, kol neišvažiavom į sodą.

neerzinaNeLiežuvis

pati kalta jei nesugebi su gyvunu susitvarkytLiežuvisCha cha

Jo, grįžau šiandie namo… Pasitinka mielas, pasiilgęs, graugiškas šunelis… Nueinu į virtuvę - o ten linoleumas taip gražiai per pusę perplėštas (taip nuo vieno krašto beveik iki kito) Cha cha Nu tiek to, senas gi, vis tiek tuoj plyteles dėsim. Nu, prišikta dar šalia, nu, normalu. Einu į savo kambarį - o viešpatėliau aukštielninkas… Pakeliui - pora sudraskytų mamos sąsiuvinių (išsaugotų nuo jaunystės laikų Cha cha), o visas mano kambarys - tokia didelė didelė kačių kraiko dėžė JuokiasiJuokiasiJuokiasi Aptiko, mat, kraiko maišą Šypsena Katės pakraupę vaikšto, pakapsto vienur, pakapsto kitur, nepagauna bajerio Šypsena O šunėkas tam visam jovale (tarp kraiko buvo pridaužyta pora puodelių, atitempti mano jojimo batai, keletas kojinių, knygų ir pirštinių) “plaukioja” - vaikščioti tai slidu - ir slapsto džiovintas žarnas (užkasa, atkasa, vėl užkasa…) Nu, bent nenuobodžiavo šuniukas, kol šeimininkų namie nebuvo Kietas

na matau, kad čia visiems neliūdna ir nukenčiame nuo savo augintinių. Mano mažajam dar dviejų mėnesių nėra, o jis toooooooks didelis tvarkdarys, kad siaubas…gyvenu dviejų aukštų bute tai pratinu tik pirmame aukšte ir rūsyje karaliauti, nes kitaip mama mane su visu katinu iš antro aukšto iškraustytų. Kaip tik vakar teko vaikytis jį po namus ir atiminėti lėkštelę su maistu (didelė atrakcija kai bėgi, o maistas byra ir dar kažkas bando tave pagauti)Cha cha