Ar jūsų neerzina naminių gyvūnų savivaliavimas ir netvarka namie?

Nius tikrai netikejau kad jam parups pasimatuoti drabuzius is spintos Šypsena

spintas reikia uzdarinetTaip

Neerzina ir neerzino Cha cha Nors kai prieš kokius metus grįžus namo , rasdavui visą chatą sujauktą, tai galvojau chana bus Blogai bet daba jau viskas ok Cha cha

o ap[s mane miegamajam tosk vaizdas, kad ant lovos kojks zmogus voliojosi. visas uztiesalas sujauktas buna. mano mazges lenda po juo miegot Cha cha
o jei spinta palieki atidaryta, tai viskas isversta - reik uzshokt gi…
o jei palieki ta spinta, kurioje siulu prideta…
o jei mazhyte paduskele palieki ant zhemes, tai rasi ja kitam kambary (letenelem priekinem shoka ant jos, pagalvele slysta, va taip ir ciuzhinasi po visus kambarius)

smagu gi Drovus

kaip gali erzinti gyvunas, kuri pats pasirinkai?Apakęs
na maniskis tai labai fainutis, zbitku nekreciaMirkt o anksciau visko budavo, bet kaip galima ant jo pykt?Šypsena

Pas mane šunys, bet vakar irgi radau tokį jovalą Apakęs Dičkis atidarė vieno kabmario duris, o mažius išsiėmė iš maišelio siūlų kamuolį, ištampė po visą kambarį, prisisiojo ant sofos… Nu ir nieko, nors grįžau su svečiais namo Cha cha Gyvūnėliai Apkabinimas jiems užsiėmimo reikėjo, tai susirado.
Išeitys trys:

  1. Susitaikai su viskuo;
  2. Narve laikai;
  3. Atsisakai…
    Aš pasirinkau pirmąją…

Gyvulelis neerzina, tas gyvulelis, sakiau, vakarais pasivercia i dievo avineli. Erzina bardakas.

Ir spynas uzkabinet. Dar raktu jokiu budu nepalikt namuose.
Juokiasi

Siaip pries katinui atsirandant namuose buvau iskelusi dvi salygas: 1)kvapas namuose 2) plaukai lekstese. Su tais dviem dalykais niekaip ir niekad nebuciau susitaikiusi. Kvapo nera, plauku irgi (atsizvelgem i tai rinkdamiesi katina), tai kaip ir bandom taikytis viens prie kito… Šypsena

dabartiniai sunys tai labai bardaku nedaro, nors visi aplinkiniai isivaizduoja - kad po dzeko tai tikrai remonta reiks daryt Pavargęs nors jei seimininkai nepasirupina ka veikt vienam namie likusiam suniui - istoriju visokiu tenka isgirst Kietas bet vot vaikystej pudeli turejom : Apakęs kaip ne diena taip siurprizas - namai kaip po karo, tapetai, slepetes, kilimasi, daiktai is spintu, laikrasciai - kaip ne diena, taip naujiena Apakęs nu nereali destroy’ere buvo - vargse tik metus tepragyveno ir nuo maro pasimire Žliumbia

Jau geriau to neprisimint, nes kai taip atsitinka BAISIAI susinervinu.

nu tai yra tokie specialus zamokai kur nuo vaiku dedaNekaltas nereik jokiu raktu ir gyvunai neatridaorLiežuvis

Žinote, aš pasirinkau iš Ridos išvardytų išeičių irgi pirmąją, kas galėtų antraip pakęsti:
“surijo” mano kelnes;
kakino (tiesa) tik ant padėto skudurėlio, **iojo ten pat (kol jaunas buvoMirkt;
nuo kabyklos nutraukia mano striukes ir pan. ir ant jų miega;
batus reikia palikti tamsiąjam kambarėly (tą visi jau žino) antraip atneš apsiauti (biškį apgriaužtus ar bent apseilėtus)Cha cha;
surijo dvi gėles ir autorinę vazą;
surijo dar dvi gėles ir jas išvėmė ant kilimo;
šešis kartus nugraužė kabelinės TV laidus;
du kart telefono laidus;
ištraukęs iš rozetės šaldytuvo laidą, atitempė jį į virtuvės vidurį ir sukapojo visą skydelį;
dabar miega mano lovojBaisu
o visa kita tik smulkmenosMirkt pvz. aš virtuvėj klijuoju vazą (taip ir nepavyko išgelbėti), o jis tuo metu nugraužinėja mano puspalčio sagasNekaltas arba per mano gimtadienį (aš niekam neleidau jo maitint nuo stalo) tai įsižeidęs nuėjo į koridorių ir IŠDIDŽIAI prim
yžo visų akivaizdojNekaltas

bet tai mano cūcas, man jis labai gerutis mažiusMirktBaisu

Barga - nuraminaiJuokiasiJuokiasi Net nuslinkau paziureti i tavo ‘demolition dog’
Beje autorines vazos turbut zymiai skanesnes nei eiline is maximos Juokiasi

pas mano mociute irgi tokia kate yra tai as jos nekenciuVeee o mano sabaka pats geriausias nes tik miega ir valgoCha cha

savotiskai “faina” pardaka pasidaroTaip, aisku pagal saveLabas
geriausiai, tai atrodo, kai is sutvarkytos zaislu vietos kuiciasi kuiciasi ir is pat dugno issitraukia …ir vel aplink buna sukuistaLabasMirkt

nuraminauNekaltasJuokiasi tai dar Bargos (bokserės buvusios) reikia bajeriųMirkt taptum rami “kaip belgas” Cha cha
…dėl vazosNekaltas zinojo turbūt, svol*očiukas ką rinktisNekaltas

Nu blyn. Va, išbėgau pusvalandžiui į parduotuvę. Grįžau - jauniausias taksas pasitiko mane su mano basute dantyse. Dirželį nugraužė Kanda. Laaabai susierzinau ir baisiai supykau. Ant savęs, žinoma. Pati kalta - patingėjau basutes paslėpti.

prie bardako, miaukimo 4 val ryto, apkandziotu ranku ir koju jau pripratau,
bet balti katino plaukai visur ant rubu ir maiste vis dar erzina. Pavargęs

Neerzina, nes grįžus randu viska kaip ir palikau Mirkt
Mano augintiniai (šuo ir katinas) visad žaidžia vienas su kitu GeraiTaipŠypsena