Ar jus tikite, kad NSO egzistuoja

Ar jus tikite, kad NSO egzistuoja

Nezinau, yra jie ar ne, ale pasakykit man ka as tokio maciau pries pora metu:
Daunguj juda mazas baltas taskas, kaip zvaigzdute tokio dydzio, ale ne letai ir tiesiai, bet greitai ir chaotiskai tam tikra kryptimi ir neaiskiais zigzagais. Ziurejau ir as ir mano brolis, taigi haliucinaciju but negali :wink: Lektuvas taip nejuda, be to per aukstai, krentanti zvaigzde nesimeto i sonus, palydovas ar kokia raketa irgi nedurnioja… Tada KAS?

Aisku neismaneliai ir lektuva gali palakyt NSO, vo prie mano barako langu skraido lektuvai, tai kaip dideles kosmines lekstes atrodo kartais Šypsena)

Ale as NE lektuva maciau!

Ash irgi gritas budamas ir namo repliodamas danguj visokius shposus regejau. tachiau ryte jau stipriai suabejojau savo atmintimi Cha cha

Tikrai kol nepamaciau pats asmeniskai ateiviu tol netikiu!Cha cha

As manau, kad kazkas tai Visatoje yra, bet daugelis pasakojimu manau yra lauztos is pirsto. Nso turetu buti, bet kai pamatysiu kad zali zmogeliukai begioja tada tik ir patikesiu.

Taip, yra ŠypsenaŠypsena

Patys pagalvokit ar gali protingesni sutverimai uzh zhmogu buti zhali

O kas man gali pasakyti kad NSO egzistuoja a???

Ei, agente Mulder&*039;i,
Kaip tu cia y savo "darzha" visokius diletantus ysileidi? Kazhin, ar partnere (Skale) bootoo patenkinta? :wink:

Ar ziurejote vakar per BTV apie NSO, ar nakti nebijojote, kad jus pagrobs ir sukryzmins su zaliais zmogeliukais, o poto vaikai bus zaliCha cha

NSO tikrai yra tik tie zhmogeliukai visai ne zhali

Turetu buti, gal kazka panasaus i NSO ir maciau, bet nesu tuo tikras. O tu zaliu zmogeliuku tai tikrai neciau, bet pamatyt gal ir noreciau jei tik jie man nieko blogo nedarytu. Šypsena

joo, nieko blogo, tik pasiimtu tave i kosmosa, i ju erdvelajvy, paimtu is taves meginius, i kakla ymontuotu shema, su kuria galetu tave valdyti, ir kas antra sekmadieni trauktu tave i ju erdve… NES JUK "TRUTH IS OUT THERE " Blia ateiviu darbas labai jau panashus i alkoholio sukeliamus padarinius;-)

The truth is out there.

no i think it is city Kulonas in Chine

By the way what city do we see there? Is it in Japan, isn’t it?

on the one hand beautiful, but on the other there is no tree, flower or … nature is much more beautiful…

beautiful

kazkodel niekada manes betonines dziungles nezavejo… Aš nekaltas