Ar jus tevai bara uzh blogus pazhymius?

man nieko nesako…nes mano pazymiai geri…Nu sejp tokie norm…Šypsena O kaip bus veliaw…Pagyvensim pamatysim…LaimingasGėlė

kaip kada!TaipBlogai

na nezhinau…dar niekada nebare…nes ne taip jau ir blogai mokausi…=]

hmz… kad ir kaip bebutu keijsta, bet mano tevai abu mokytojai ir nie viens nei kits nesikisa i mano mokslus ir niekada nebara uz pazymius.juo labiau jokiu nuobaudu nededa uz 2. siuo atveju labai dziaugiuos savo tevais…Šypsena

nebara,bet nera patenkintiNe

nea, manes niekada nebara tevai del pazymiu kaip tik stengiasi paguosti nes pati blogai jauciuosi kai gaunu bloga pazymiLaimingas

nu pyksta

jie manes nebara, o tiesiog užknisa prota ir diorgina

man wisi mokslai sekasi normaliai ishskyrus lietuwiu,jei gaunu koki bloga pazymi niekada nebara,nes zino kad shi pamoka man sekasi blogai.o jei ish kitos gaunu bloga pazymi tai sako galejai pasistengti,bet niekada nebara =)

aishq nebara…tik pasako "kajp pasiklosi tajp ishmiegosi" Cha cha arba "tavo pazhymiai - tavo rejkalas" Cha chaCha chaCha cha

buna nepatenkinti
kartais nubaudziaKanda

anksciau bardavo…dabar tik atskajto moraliuka ir palieka ramybej… Šypsena

Ne,pasitikiCha cha

taip mane bara kai gaunu 4 kad pradeda aiskint kad geriau mokykis biski apibara

bara baraTaip bet kuo toliau tuo maziauCha cha Is pradziu sakydavo tu neistosi i jokias nemokamas vietasNe. Dabar sako: Tu is vis niekur neistosi NeCha cha

nebara Ne

as kai siaip neblogai mokaus,tai uz koki 2 nieko ir nesako Cha cha o jei is muzikos ar dailes gaunu,dar pasveikina…

jo mane bara ir plaka su botagu,po to prikala prie sienos,nusuka galva,bet as per pilnati prisikeliou,slapcia isijungiu kompa ir einu i banga atgaivint savo sielaCha chaIgnoruoju

Nebara,bet jeigu suzino tai supyksta.Bet siaip man ju nuomone nesvarbi,man svarbu,kad as kita karta blogo pazymio negauciau…NekaltasO ismokciau ko nemokejau…

o vat ir ne,nes jie ju nezino Liežuvis