Ar jus tevai bara uzh blogus pazhymius?

Aciu dievui mokslo metukai jau baiges Cha chasiaip tai nebara Nejie mano,kad kaip mokysiuos mano reikalas,nereikalauja is manes kazko super,bet pasako,jog noretu,kad gerasi mokyciausi Taipbe to as mokausi ne del tevu ir ne del to ka jie pasakys,paprasciausiai veliau nenoriu prasto darbo Šypsena

niekada! nes as siaip daznai koki zemesni pazymi atsinesu, bet jei taip ir pasitauiko, tai tikrai ne!Cha cha

nebara, nors aishku ir nesidziaugia… Nekaltas

Nu suradot kada tokia tema kalbeti birzelio pabaigoj NekaltasCha cha

Nesidziaugia. Siaip nebara jei koks 6bunaCha cha O jei maziau jau…Cha chaBaisu

p.s. nu ir tevai…Cha cha

ziurint ka tu vadini barimu???ŠypsenaNea,manes tevai nebara…tik kartais uzplaukia,kad tipo as nesimokau,tada pradeda riaumoti,bet konkreciai del gautu pazymiu,nea…niekadaLaimingas

Ne

kartais, ziurint is kokios pamokos gaunu bloga pazimi

Niu tevai tai aisqu kad baria , bet man tia px.Cha cha

Nebara ir tuo džiaugiuosi

zhmogau juk atostogos!!! nepriminkit tos suknistos shulios!!!Kanda

pritariu… i tajp man nervus ji issuzus…

nu tikrai nebara tik kai visalaika pasako tavo reikals mokytis ar ne, jei nesimokisi tai ir galesi tada dirbt kai negrasCha cha

mokausi del saves - ne del ju

manes nera uz ka bartiCha chabet kai pasitaiko koks blogas tai sako kad esu labai issiblaskiusi nes darau zioplas klaidasŠypsena

manes labai nebara, kaip kitus… siaip pasako tipo geriau mokinkis kita syki!!! ar ka nors panasaus ir viskas… Laimingas Liežuvis

na,kartaisNekaltas

man tai jau labai nieko nesako…nelabai rekia…seniau budavo ziauru, o dabar jau priprato…Nekaltas

Niekada mama neprašydavo parodyt pažymių knygelėsNe Niekada negaudavau velnių dėl prastų pažymių Ne Niekada neslėpdavau savo blogų pažymių Ne Kaip tik, iš jų dar ir pasijuokdavom Juokiasi arba mane paguosdavo Angelas Bet šiaip gerai visada mokiaus, tai mama ir nepergyveno Cha cha

bardawo priesh 15 metu…Nekaltas