ar jus nenervina nauja tvarka, kai uz vezimeli reikia palikti 1lt. uztata?

Susideves ir netex vertesJuokiasi

Na jei vietoj lito 2 centai tinka, tai jau galima bizni daryt Šypsena Pasiimi vezimeli uz 2 ct, o atgauni 1 lt Juokiasi

Visoje Europoje tai jau seniai yra. Pvz. Vokietijoje buvo 1 marke. Is pirmo buvo keista, o paskui viskas normaliai…

As visada 1 centa palieku…

PavargęsPavargęsPavargęs

KietasKietasKietas

nebezino ka jau beprigalvotPiktas

O tu pvz isivaizduoji kiek tie darbuotojai dirba uz tave? taip kad nusileisk ant zemes ir nuvezk vezimeli i vieta…
o ta nauja tvarka tai labai Gerai

tikrai nenervina Mirkt puiki ideja Cha cha bus tvarka aiksteleje Mirkt

stai tau ir europa… londono visuose prekybos centruose taip yra… ir niekas nesiskundziaMirkt

O MANE TAI UZKNISA. o jei as neturiu lito, tai ka, viska rankose turiu nesiotis? Baisu kazkokia nesamone Ne

Aš tai stengiuos vistiek imti pintinę, nes jei vežimėlį paimu, tai prisikraunu tiek, kad poto žiauriai sunkiai temptireikia…

O šiaip vokietijoj, kiek pamenu, populiaru užstatą palikinėt…
Na čia nevisadatai patogu, nes tolito gali nebūtinai turėt…
o čia visose parduotuvėse taip?

o as snd kai buvau Maximoje,tai puse zmogeliuku is vis nesinaudoja jokiais vezimeliais<krepseliu praktiskai gauti nebeimanona>tai viska rankutese nesasiJuokiasi
Juokinga sistema…

Jei kisenej arba piniginej metos kox litukas ti viskas O.K. Taip

Tu zinai kas yra uzstatas? tai reiskia, kad paskui ATSIIMI pinigus! Visas dalykas skirtas tam, kad zmones nepalikinetu vezimeliu bet kur ir nesiveztu prekiu sau i laiptine uz puses kilo…Pavargęs

Pritariu Gerai
As slovakijoj maciau toki dalyka, bet kadangi nesupratau ka daryt reikia, tai buvau didziai pasipiktinus kad reikia moket uz vezimelius Girtas

Jei net lito neturi, tai tau vezimelio tikrai nereiks! Cia skirta tiems, kurie nemazai perka… Pavargęs

Ziuriu irgi tvarkos nesupranta…Pavargęs

Litas, kuri tu idesi, bus tavo vezimelyje, ir kai ji atveshi atgal, tai SAVO lita ir pasiimsi! Nebent sugalvotum vogt kitu vezhimelius…Juokiasi

nesijuok, tai nenustebsi, kai tavo litukas taps 2 centais…Nekaltas

Ketini tykot manes parduotuveje ir pagrobt mano vezhimeli?.. Baisu

O wat buna blogaj kai neturi “smulkiu” tai jei nori wezhimelio reikia keistis 100ltPiktas