ar jus nenervina nauja tvarka, kai uz vezimeli reikia palikti 1lt. uztata?

nenervina, nes as jais nesinaudojuLaimingas

tam ir lita ima,kad atveztum ta vezimeliGerai taip ir reikia,negi sunku atvezti ta vezimeli? pensinikas kiba esi…

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/3211
56.223-=(1188754958

ir man tai jau buvo uzkliuve Šypsena

Tikrai nenervina. Ale kas per ishpindejimas, atseit “neduokdie nuvezt vezimeli!” Ignoruoju
sakyciau negrazintu pinigu, tada galima pykt, bet kai gali pasiimt, ir tai nepatinka!

Tai nors Lietuva uz shtatus kazkuom pranashesne pasidare Šypsena
Visiskai pritariu tokiai sistemai. Tik dar nesinaudojau. Jau greit greit Cha cha

as ir neikertu vis sistemos ir tingiu ten studijuot atsistojus.Juokiasi

…uzhsieni jau seniai taip yra Nekaltas

taigi du centus ikishi ir ramu Juokiasi

galiu uz jus nuwezt ta vezima ir rami galva.

hmm…nesamone kazkokia…wisur daro pinmigus…Nežinau

siuo atweju daro arba tave arba pinigus. jusu teise rinktis.

[quote]paltinum rašė:
hmm…nesamone kazkokia…wisur daro pinmigus…Nežinau
[/quote]

O katroj vietoj čia pinigų darymas?Apakęs

Šypsena tigi ajnam i europa ko jus dar tikites…pwz wokietijoje lygiai taip pat daroma, tik idedamas euras berodsŠypsena

Ei, zmones!!! Nesuprantu. Jau savu IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju nebegalit pajudint? Tai parvezkit vezimeli is kur pasiemet ir atgausit du centus ar ta lita. Pagaliau tvarka bus. Liux mintis GeraiTaip
Siaip Prahoje buvau pries sesis metus, o ten jau buvo ta sistema. Aisku, mes tada nesupratom kaip ten naudotis Cha cha Cha cha Cha cha
Bet ideja liuxova!!! Taip Gerai

Be to maziau islaidu centram, vezimeliai grizta patys, nebereikia daug kiemsargiu, kurie juos partemptu. Dalykas geras. Tie, kurie jais naudojasi, pinigu stygium nesiskundzia, tai maza beda. Laimingas
Pats asmeniskai tiek nepesku, kad reiktu, tai bala nemate. O tvarka yra gerai. Kai maciau avarija prie Akropolio, kai forsas su golfuku neapsiziurejo ir kale i vezimuka, nuriedejusi ant kelio.

nenervina - kitose salyse (Lenkija, Cekija, Vokietija, Portugalija) jau seniai prie to pripratau…Nekaltas

mane tik vis stebino, kodel zymiai anksciau to LT nedaroma buvo - juk tos pacios maximos darbuotojams kiek kartu per diena reikejo lakstyt per aikstele ir rinkti vezimelius…

dar vienas "teisingas" pirkėjas stradatelis …

nu pirma karta girdzhiu toki prikola…Nekaltas nu shiajp man asmenishkaj,taj px…Cha chaDrovus

išdykusi turgelio lankytoja dažna matyt Cha cha

Pirma kart girdziu toki bajeri, na dar neteko susidurt su tokiu dalyku Nekaltas