Ar jus kas nors siemet jau prause sniegu?

Ar jus kas nors siemet jau prause sniegu?

Jeigu yra dar nepraustu Moteris, siulau tai padaryti siandien apie 18 val, kur nors netoli Vilniaus centro. Skubekite registruotis!!!
Siandien tokia proga, svieziai pasnigo Gerai.

gera mintisGerai…kaip tik sklando tokios idejos ir kitose temose… turim valanda laiko susiorganizuotCha cha

Jau…apsiforminau pati… Viena vakara…ishejau ir niurkt su marmuze i pusni… Kuriam laikui padejo…siulau visiems… O shiaip tai smagiai pasimetem prie juros su “Sheima” Šypsena

Butent ta kita tema ir dave man ta ideja. Šypsena
Tai prausim dviese? Cha cha

REKOMENDACIJA:

VENKIT GELTONO SNIEGO!!!

Moteris tai gali nepatikti!!!

Cha cha Labas

Echo su Lietučiu,tai katras kurį maudysit?Nekaltas Kažkaip daugiau norinčių nematyt…Juokiasi

dar liko 60 minuciu…o jei ne, tai eisim maudytisAlusVeee

Dar yra valanda laiko, gal kas nors atsiras. Šypsena

Mane jau prausė Liežuvis, tai aš jau gal ir nebeprisijungsiu Cha cha

Čiupkit Šiltą SaulęTaip - sakė kompani neturi Mirkt…I da fatališkai apžavės…,duos Dievas.Mirkt

Gaila… Be to tau iki Vilniaus centro turbut toloka. Šypsena

Tolokai tas centras, tolokai Juokiasi

Saule!!! Silta!!!.. ar nori atshalt?

nu nezinau, nezinau, centre sniegas paprastai juodas… geriau jau as pakeliui i namus sustosiu kur pamiskej ir kaip gluosne apsiformunsiu pati Cha cha

Saule, o kur tavo namai? Miske? Cha cha

o tai kokie, "geltono" sniego, kuri kazkas minejo, privalumai priesh tipo juoda, kuris centre?

echo, lietau - miskas, pakeliui i mano namus, o prie ko cia tas geltonas sniegas tai is vis, dar galvoju NekaltasNekaltasNekaltas nu lyg ir negeltonas sniegas miske, tikiuosi nesustosiu tokioje vietoje kur kazkas kazka dare, nors merfio desnio tikimybe visada islieka NekaltasCha cha

liko 30 minuciu… echo, ka darom?

Turbut reikes vaziuoti tiesiai i miska ir ten palaukti Saules.