Ar Jums sudėtinga keltis anksti ryte?

kalikstos rytas:

  1. Zadintuvas MAMA
  2. Kaliksta atsikelia
  3. Kaliksta pavalgo
  4. Zadintuvas MAMA iseina i darba
  5. Kaliksta eina miegot
  6. Kaliksta ateina i 5pamoka…

Siaubingai sunku… gal todel as retas svecias pirmose paskaitose Liūdnas ir nesvarbu kada atsigulciau ir kiek val. ismiegociau, bet miego man niekad negana Cha cha o zadintuvo nemusu, nes paprasciausiai jis skamba gal kokia puse min melodija is dainos, kuria tiesiog graziai isklausau ir apsiverciuu ant kito sono Cha cha

Visalaika buvo didzeuse beda ir nelaime keltis anksti ryte… BlogaiBlogai nes velai miegot ir miegot ilgai yra zjbs GeraiGeraiGeraiCha cha

man visada buvo sunku ryte keltis, nes iki paryciu tiesiog nesimiega, o ryte kai kur reikia anksti keltis, tai kai zombis bunu PavargęsUžsispyręs
kartais ir paveluoju i reikiama vieta, bet jei ir nepaveluoju, tai paskutine minute atsikelus turiu lb skubet ir viska verciu aukstyn kojom kad suspet BaisusGirtasJuokiasi

Taip, labai sudėtinga PavargęsCha cha Paskutiniu metu įpratau spausti, kad žadintuvas nuskambėtų dar kartą po penkių minučių… arba užčiaupiu jį suvisam ir toliau miegu Juokiasi Sapnai man brangesni už realybę šiuo metu, I suppose.

O man jokio skirtumoBe be be aš visada lengvai keliuos, geros nuotaikosValio
muzona su gera muzikyte Gerai

Juokiasi Mano irgi, ir del to man pramiegoti yra misija neimanomaJuokiasi

wilkipėdija Myliu

Oi, sunku būna… Pavargęs

Beje, prie to paties prisiminiau vieną tokią mintį: Dievas sukūrė miegą, o velnias - žadintuvą… Girtas Ech, tas nelabasis Užsispyręs

sunku ypac kai i sule… jei siaip kokiu kitu reikalu tai nelabai sunku Šypsena

Mano žadintuvas telefonas Cha chatai ilgai skambėdamas išsikrauna ,dažniausiai Girtas …tik vat tada mama ateina krapštyt iš lovos…[o galetu retsykiais ir mama išsikraut Kietas]

pabusti nesunku, bet atsikelt… VeeePavargęs nieko nedarau, ka jau cia padarysi, keliesi sukandus dantis ir tiek, reikia tai reikia… Nežinau

TeisingaiTaip Kad susitinkt medžiagą. O mokytis pradedama paskutinę naktį prieš egząCha cha

o matka boska!!! tai blogiau negu blogai.
man žiauriai sunku keltisUžsispyręs aš paprastai išjungiu žadintuva
ir toliau miegu kaip kūdikisMiegantis

o taip.tiesiog galvoju reikia,reikia.

labai sunku keltis ryte i mokykla,o jei anksti i kokia kelione ar stovykla tai visai nesunku

nu sunku nesunku, visada zadintuvas pas mane nustatytas taip, kad ryte tureciau mygom sokt is lovos, kol kol prausies Kava uzkaista kol batus maunies Kava isgeri, ir vsio i Mašina ir darban, vos ne kai armijoj Šypsena uztat ner problemu su atsikelimu Cha cha

nieko nera blogiau kaip keltis ryte Žliumbia. vakare galiu ilgai sau “naktineti”, o jau rytas visada ziaurus, nepriklausomai nuo to kiek miegojau. zadintuvas skamba maziausiai 4 kartus. tikras peledziukas Juokiasi

Labai labai sunku keltis… turbut dar nebuvo nei vieno lengvo lipimo is lovos Liūdnas

SudetingaBaisusPavargęssudetingiau net nei vakare uzmigtCha cha