Ar Jums sudėtinga keltis anksti ryte?

labai! Ir nesvarbu ar anksčiau, ar vėliau nueinu miegot - ryte kankinuosi vienodai Pavargęs

As tai db dziaugiuosi, kad paskaitos gana velai si pusmeti prasideda, todel jau baigiu pamirsti tuos laikus, kai i jas tektavo keltis 7h vos pramerkiant akis… O kadangi kaip zadintuva jau gana seniai naudoju telefona, tai neatsistebiu kaip jis iki siol veikia Pavargęs

Labai sudėtinga…taip norisi nors kiek ilgiau pamiegot. nors vakare atrodo ‘oi kas čia yra,ryte staigiai atsikelsiu’ bet… Pavargęs

Tau gadica man tai paskaitos nuo 8 visad siais metais tai keltis 7.20 reikia

[quote] Infantry rašo: As tai db dziaugiuosi, kad paskaitos gana velai si pusmeti prasideda
[/quote]

Tikras studentas į paskaitas pradeda eit likus savaitei iki sesijos Nekaltas

Apsimetu kad mieguMiegantis, negirdziu zadintuvoNe, bet vis vien nesisekaPavargęs

jei nenoriu tai ir nesikeliu Juokiasi

Labai sunku.O žadintuvas tai yra mano mama,zyzia tol,kol atsikeliu. Ufff

Ryte tragedija - uzstatyti du zadintuwaj ir wis spaudziamas snaudimo rezimas

pradejus sportuot - nesudetinga, o taip buvo sunku net vasara is lovos isliptNekaltas

o tj nae aiskuTaipŠypsena

patikimą žadintuvą turi,tokio niekaip nenutildysi Juokiasi

mano zadintuvas - telefonas. ryte jis pradeda vibruot virs lovos ir daznai nukrenta ant manes, tada as juokiuosi ir taip lengviau buna atsikelt. kiekviena vakara pagalvoju, kodel man juokinga kai ant manes telefonai krentaKvankt?Cha cha
o siaip kas ryta artejant 6.40 pradedami kurti planai kaip isvengt kelimosi;D
ir dar pastebejau, kad jei pabundi ir anksciau, suskambus zadintuvui apima miegasLaimingas

Man tai sunku ryte atsikelti. Žadintuvo kartais nebegirdžiu. Todėl paskutiniu metu pradėjau prašyti geriausio draugo, kad skambintų, kol atsikelsiu. Padeda. Šypsena

visai nesudetinga Ne
dažnai pabundu ankščiau nei reikia Girtas

Žiauriai sunku, jei reikia anksti keltis, nes einu miegot ne anksčiau 1-2val nakties. Kitaip jau nebesigauna. Dažniausiai miegu bent iki 10val.

oi kaip sunku. Man tas įprotis (sunkiai keltis) yra išlikęs nuo vidurinės mokyklos laikųVau!, tai ir daba kažkaip smegenyse neužsifiksuoja, kad 8val. jau turiu sedėti profkei, nu todėl amžiais ir ateinu i kokia 2 ar 3 pamoką…SkaitauMiegantis

jooo labai sunku keltis 9 val ryto , o kaip nekenciu tu dienu kai reikia 8val atmerkti akis Pavargęs

o taip,rytai man visad sunkus buna Šypsena sunku isivaziuot Šypsena

http://www.youtube.com/watch?v=M3rMe3YL8lY&mode=related&search=