Ar jums plaukai netrukdo masturbuotis?

Ar jums plaukai netrukdo masturbuotis?

… gaktos srityje? Man jie ziauriai trukdo, kai smaukau: kiekviena karta ispesu gera desimti ju. Liūdnas
Kai sugriebiu savo by.beli i sauja, tai uzgriebiu ir keleta plauku. Žliumbia Tampydamas by.buka, as tuos plaukucius pastoviai issiraunu! Skauda.Blogai
O smaukymas be tampymo, tai tas pats kas vestuvių naktis be nuotakos. Tostas.
Gal zinote kitu smaukymo budu be by.belio tampymo?Nekaltas

Paskaityk tema apie bangiecio evoliuciujaJuokiasiJuokiasi
Nu sakes,baxuras,bent nesiskelbtumBlogai

hehe

depiliuok geriau, nes jei rausi- gali kokia infekcija pasigautCha cha

o cia jau kaip sako liaudis ‘kenciantiems dangus’
rankytem intenstyviau dirbk ir po puses metu bus plika ir
niekas tau nebemaisys

Nusipirk dirbtine vagina ir nuleidinek y ja Šypsena

Siulyciau su pincetu po viena plaukeli salinti. Efektas garantuotas. Mirkt

Gali aisku ir nusiskusti,bet vienas draugelis taip buvo pasidares,atseit idomu(nors kas zino kokiu ten tikslu)Juokiasitai sake po keliu dienu tie seriukai pautukus badyt pradedaJuokiasiJuokiasiaiaiaiaiai…!!!JuokiasiJuokiasi

Nusiskusti negaliu, nes draugai py.daru apsauksBlogai. As toks neesu.
Draugai net nezino, kad smaukau. Jie net neitaria…

O tai pries draugus nuogas lakstai?!

Pasitaiko… kai i baseina ar pirti einame pagerti, pasiausti.
Kai su glaudemis ilgai bunu, jiems itarimas daznai kyla, kad as skutuosi plaukus, t.y. tapau gejumi…Blogai O as juk po truputi plinku, beraudamas plaukucius. Kas bus kai jie ta pastebes?
O nepazistami turbut galvoja, kad man dar nezelia (nesubrendelis) arba kad labai jau trumpas mano by.bukas, todel droviuosi apsinuoginti, jei pastoviai su glaudemis majacinu…
O gal jie patys gejai, jei nori, kad as nuogas stripineciau?Nekaltas

Tai tada pakirpk tuos savo gaktaplaukius su zirklem. Mirkt Visgi trumpesni bus!

Gera mintisGerai. Bet ji man jau pries gera pusmeti toptejo: bijau, kad draugai gali pastebeti, jog trumpinu gaktos plaukucius (patrumpinus jie nesipesios smaukantGerai), tai apsauks mane dabita py.daru, kad rupinuosi savimi tokioje nepadorioje, intymioje kuno vietoje.

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

tai kaip supratau, labai daznai draugams demonstruojiesiCha chaCha chaCha cha
ir vis dar niekaip neapsauke? o gal jus visi ten tokie? tada drasiai depiliuok, draugeliams gali ir patiktiJuokiasi
hehe

Koks cia tau baxuras jei tampo.
Ka blin mergos jau susirast negali.

Dar neapsauke, nes nekisau nagu prie gaktos ir pazastu plauku. Kankinuosi, kai raunasi plaukai…

Tai nebesmaukyk! Cha cha

sutepk aukstyn su zele

Cha chaCha cha matyt tampydamas didesni malonuma jauciaCha cha

klausyk, o tu pats vienas tampai ar draugiskai su draugeliaisCha cha, o tai man is tavo pasakojimu jau nebeaisku darosiCha cha