Ar jums patinka raugintu kopustu sriuba arba paskutinis landsbergio zygis i pazadetaja zeme...

Ar jums patinka raugintu kopustu sriuba arba paskutinis landsbergio zygis i pazadetaja zeme…

Na vodkes nebesiulau Aš nekaltas

Kažko nesupratauApakęs

Kai pamatau lanzbergiz - susuka vidurius Piktas Piktas Piktas
Tada skubu “paskanauti” raugintu kopustu sriubos - savijauta pagereja Cha cha Cha cha Cha cha

be vodkes ir nesuprasiNe.

Na negaliu tokios temos Ne praleisti jau vien del to kad, anot mano mamos Aš nekaltas, buvau kopustuose rastas Apakęs… gal del to as toks… kazkoks Aš nekaltas

o del landzbergio Ignore taj vieni vartai - jis musu tautos donkichotas Gerai. jam vis tarybiniai vejo malunai vajdenas Cha cha. ale kiek zmogus tik nesistengia ju isvaikyt su savo pijaninu - nepavyksta ir vsio Ne! o pijaninas - ne ietis, nieks nebijo…

vienu Z Ginger geraj sake, kai susuka vidurius nuo landzbergio bekit kopustienes srebt (ale Ginger pasakysiu kad nuo jos da labiau suka)…

beje, musu tautoje imanomas ir kitas situ dvieju dalyku suderinimas Taip… daug zmoniu del landzbergio biski ikala Alus, kad net pamele vaikscioja 24 val per para 7 dienas per savaite… na tokiems is ryto pats tas kopustiene…

Ziminaz tuje vieninteles perpratai temos esmeŠypsena
IR dar gerew uz jos ikureja:>
10 balu
ALe vos nepasi… is juoko

Vakar buvo pietums rauginti kopūstai su dešrelėm,ir bulvės su lupena Gerai bet lanzbergio nekviečiau Ne

Kas galėtų paneigti galimybę, kad ZiminaZ iš anksto susitaręs su Ginger ir kitais 30 klubo nariais nesikėsina į mano garbingą vardą ir mano pianiną?

Komunistinė šunauja! Piktas

Geraitikrai prajuokinot Cha cha

Tikrai pikantiškas vaizdelis. Patiko…

Šypsena

Juokiasi

Juokiasi Gerai

Bet tas senis tai turėjo drąsos prieš tokią minią palakstyt nuogas Šypsena

O gal cia ne montazas ???

montazas tikrai geras Šypsena

Tikriausiai is pilno saldytuvo alaus…

Šypsena Cha chagrazi porele, tik kazi is ko tas vyras susilazino Mirkt