Ar jums patinka keiktis

JuokiasiLiežuvisAr jums patinka keiktis???JuokiasiLiežuvis

ar jums patnka keiktisLiežuvisJuokiasi
as pazistu viena zmogu kuris negali nesikeikes pabuti penkias minutes… ji butinai turi nusikeikti!!!o kodel???kajp jus manote kodel kai kurie zmones negali pabuti nesikeike???Piktas O ar jums patinka keiktis???man tai keikimasis VeeeVeeeVeeeBlogaiBlogaiBlogaio ka jums reiskia keikimasis???as nekenciu kai kas nors keikiasiBaisuVeeeKandaPiktasBlogaiar grazu keiktis???ne negrazuNetaj kodel jus KEIKIATES???BlogaiBaisuVeeeVeeeVeee

vakar tokiu temu buvo…iki kaklo…Angelas

galiu nesikeikt kiek itk noriu…karta rinkom centus uz keixmus tai is manes buvo trys priverstiniai keixmazodziai

Keikiuosi tik priversta aplinkybių Drovus Liabaj susinervavus Niam niamŽvaigždė~~

O temų apie keiksmažodžius jau buvo LabasŽvaigždė~~

pripratom prie aplinkos ir tiek… juk niekas nebesako “zalty tu” na nebent del prikolo zinoma Cha cha

ar megstu kejktis???
taj nya nx

stengiuos niekada nesikeit arba bent jau keiktis lietucviskai, pvz : rupuze po akmeniu. ) labai neetiskai, nerimtai, ir nepatraukliai atrodo besikeikiantis zmogus.

Nu , nors ir zinau, kad tai yra blogai,bet daznai keikiuosi.

stengiuosi nesikeikt, man tai nepatinkai r to ash netoleruoju Ne

stengiuosi nesikeikti…bet kazkaip savaime iseinaNežinau kartais net nejauciu kad keikiuosi…kazkaip kai aplinkui visi keiksnojasi labai lengva priprasti keiktis ir paciamCha cha

nepatinka bet rejkiaLiežuvis

JuokiasiLiežuvisTaj ne nxLiežuvisJuokiasi
Ejk ish ce su tokia tema…Kanda

o as nesikeikiu! bet turiu pazistamu paskuriuos kas antras zodis yra keiksmazodis!

nu man tai nepatinka keiktis bet kazkaip neiseina be ju…Cha chaŠypsena

Taip nepatinka, bet kitaip negali…

nu pzdc…Širdis~

niu nelabaj megstu keiktis… Nekaltas

Keiktis nepatinka, bet kartais išprūsta koks nors žodelis

[quote] Čia kai buvo užplaukę temos su meile ir mirtim, tai dabar su keiksmažodžiais ir pan.?Nusibodo…
[/quote]

aks ce per temos apie keiksmus??kiek ju gali but???

bl.et kas per moderaj siame forume.!
parasykit kas moderuoja cia,per wap nematau.