Ar jums patinka Gravity ?

man ten labai labai patinka! GeraiGerai klubas Šypsena kur kitur nueini , nepamatai nei vieno grazaus vaikino, tai ten nueini, nepamatysi nei vieno negrazaus Cha cha ypac patinka kai jie ten pasiruosia pvz kokiam tosui, pridaro tenvisokiu prikolu salej, kaip pvz pasakojo, kad per kuri tusa buvo pastate fulios vartus ir kelis kamuolius dave…cia tai geras buvo Cha cha vienintelis - , galetu buti truputi pigiau…

galetu buti pigiau Taip

pritariu tau visu 100 provcentuku! beje, gal tu vaiku, mokyklu nebaigusiu ir labaiu jau shustru, galetu kiek maziau leisti?!

jo, EXIT - SUPER! geriau negu Gravity!

niekuo nepatinkaNeTaipVeee ypac ten grojama muzikaVeee

visai be rysio-kainos kosmines, muzonas irgi tik zoles uzsimetus suprantamas, zmoniu stiliai irgi nelabai ikertami, kas su kailiu, kas su kedais, kas su kostiuminem kelnem ateina Veee Viena karta buvau ir turbut paskutini Baisu Veee Blogai

DAr neteko sudfalyvauti… Liūdnas

Visiskai sutinku su tavo nuomone Mirkt

man ne,bet lai gyvena kam tai patinka…Kietas

Man tai ten patinka tik pyrageliai su darzovem, visa kita kaip ir visur kitur,nematau nieko ypatingo, tik dirbtinai sukurta mita apie elitini kluba

na kas cia raso kad muzika be rysio (tik zoles uzsimetus suprantamaJuokiasi) tai tie zmogeliai itariu kad yra ivairios popsuxos (modern talking, scooter, ir kita kuria galima pamatyt isijungus kanala viva) gerbejai…
idomu butu pamatyt kokiam londono klube grojant tokia turgine popsuxa.
bet kadangi lietuvoj dar tokiu kaimieciu yra dauguma tai ir klubu tokia muzika grojanciu irgi ryski dauguma…
todel ir gravity yra tapes ishskirtine ne tik muzika bet ir kainu dydziu ir elitines publikos vieta…
tai va viskas butu gerai jeigu rastusi daugiau tokio lygio klubu, tai ir kainos kristu ir zmones paprastesni gal pasidarytu.
manyciau taipLaimingas

Veee

va chia irgi sutinku Mirkt

manes neileidzia ten…durniu saika…su savo tais face kontrolais…

JuokiasiCha chaLaimingasJuokiasi

o aš mačiau…Pavargęs

kaip visad kazkas negerai JuokiasiJuokiasiJuokiasi

taip dar nebuvo, kad jai butu viskas gerai Cha chaCha chaCha cha