Ar jums patinka Gravity ?

Ar jums patinka Gravity Laimingas ?

Noreciau suzinoti besilankanciu Gravity nuomone apie si kluba, kas jums ten patinka ir kas ne, kokie pliusai ar minusai Mirkt

o kodel temos pav. "G". Uzdek normalu!!!!!!

Soriux Laimingas Bet kodel G negerai Šypsena ? Kas ten lankosi, zino, ka tai reiskia Šypsena

…pedas meto

Cha chaCha chabet tegu buna toks,minimalistiskas…Mirkt

Man ten nepatinka, malonu, kad ten jautiesi laisvai, bla bla bla, bet vistiek ne tas Nežinau.

p.s. Is temos pavadinmo pamaniau, kad cai apie sex’a eina kalba Cha cha

Gaidys tas G, pizonu susirinkimas…

kislotininkai ten ble visi

viskas ten yra jega, tik isskyrus turtingu teveliu vaikucius, kurie yra baisiai pasikele (nezinia ka darytu be tevu) ir dar ten daug fyfuu, kurios diorgina savo bukumu. o siaip faina, jei nekreipi per daug demesio i ta chebryte kur paminejau.

true true…Mirkt

SIAIP TAI GRAVITY YRA GERAI, BET… EXITAS YRA DAAAUG KARTU GERIAU…

Na o kas tie pasikele? Jei zhmogus stiliovai apsirenges ar is ko sprendi?
O del fifu , jei nepatinka paprasciausiai nebendrauk su jom , ten kitu merginu pilna , man atrodo ten ant kaklo tau niekas nesikabineja .
Man tai ten visai patinka Šypsena

man ten patinkaTaipGirtas
pliusai:…nieks nesikabineja kaip kituose club ivairaus plauko uzsenieciai ir kitokie skusti berniukai…galiu tooosintis visiskai atsipalaidavus…zavus barmenaiTaip
minusai:…pastaruoju metu padaugejo zmoniu,kurie ten eina ne del muzikos ir toooso,o saves parodytiBlogaiKanda…alkoholio kainos galetu but mazesnesNekaltasTaurė

man ten patinka, nes kajp jau sake zhmoguchiai, ten gali atsipalaiduoti, + gera muzikyte pasishokt Šypsena ne taip kai nueini kitur ir groja nuvalkiota pop… o ten, kad kazhkas ateina saves parodyt, tej tegu rodo, man jie gyvent netrukdo Šypsena grazhiai ir stilingai galima pasidaryti ir turint minimaliai pinigeliu Šypsena

p.s. tikiu, kad exite irgi gerai, bet exite toloka truputi nuo vilniaus Labas

Na as dar G nebuvau bet girdejau tik gerus atsiliepimusŠypsena Taigi manau kad geras klubas Taip

geras geras Cha cha

man labai patinkaLabas

ishpustas dalykas…

[quote]
undressed rašė:
Na o kas tie pasikele? Jei zhmogus stiliovai apsirenges ar is ko sprendi?
O del fifu , jei nepatinka paprasciausiai nebendrauk su jom , ten kitu merginu pilna , man atrodo ten ant kaklo tau niekas nesikabineja .
Man tai ten visai patinka Šypsena

na ten tikrai gerai…visai kitokie zmones,visai kitokia muzika( nenuvalkiota),pasitusini is sirdies…ir jokiu issisokeliu…Gerai