ar jautiesi visiskai laisvas nors tau dar nera 18?[[{{]]}}

jauciuosi… tevu ILGAI ikalbineti tikrai netenka, kad kazkur isleistu… Mirkt Liežuvisir siaip retai kada isvis tenka ikalbineti Nekaltas

man regis visiskai laisvu nera… ir nebuna… taisykles istatymai isipareigojimai valia nostatai etiketas… visa tai varzo… bet be viso to cia gyvenimas virstu tikru pragaru… Girtas

as nesijauciiu nes man taip ir nera, kai daugeliui draugu uztenka pasakyt tewam as einu ir tiek, oas turiu meluot, bet as to nenoriu tai daznai ir nrlridzia arba buna iki 24 namie. Man dar tik 16 tai kolkas taip yra

kartajs jawchiuosi lajswa bet kaj tos lajswes boona per dawg labaj blogaj boona Nekaltas tewu nuomone kartajs pajsaw kaj noriu koor nors ishejst su darwgajs tewaj nelejdzhia tada labaj prashaw ir ishprashaw nors newisada Cha cha

Nea…Nesijauciu vishkai laisva… Nemanau, kad kadanors busiu vishkai laisva… Bet jauciuos gerai…Laisves turiu pakankamai… Ir tuo dziaugiuos Angelas

va butent Šypsena

Nesijauciu laisva NežinauNes tevaj daukur neleidzia eiti,turiu visada ju klausyt Kanda

niu man dar tik 17, bet galiu daryt ka noriu, taigi jawciuos visiskai laisvas, tiesiog turiu raktus su savim turet Mirkt

esi isitikines kad esi visiskai laisvas??? gali daryt ka nori??? Apakęsnemanau… Kietas

as nuo 12 labai laisvas,todel dabar ir uzaugau toks naglas Cha cha

Tikrai nesijauciu laisva…tikrai ne !!!Noriu 18-likos Taip Niam niam

mano nuomone visiskai laisvas negali jaustis net suauges zmogus - jis savaime yra priklausomas tai nuo darbo, ar seimos, draugu ir pan., o ka bekalbet apie paauglius;] as bent jauciu dar tevu pavadeli, bet kartais rimtai tuo dziaugiuosi, nes cia viskas del manes pacios (;

kuria prasme tu RATUOTA? Cha cha

Nesijaučiu, bet ne dėl to, kad neleistų kur nors eiti… Leidžia beveik visur, kur noriu… Liežuvis~ Iš tikrųjų pastebiu, kad tėvai labai nevaržo mano laisvės, nes palyginu save su savo draugėm - kiek leidžia man ir kiek joms… Nekaltas Bet man vistiek tos laisvės trūksta Cha cha Be to, nemanau, kad tapus pilnamete pasijausiu visiškai laisva.

…nesijauciu dar priklausomas vien nuo saves Šypsena

nu blin kad durna tema. tokiu temu liktai jau yra buve Piktas

nu namanau kad visi zino kokios cia buvo temos nuo bangos atsiradimo… manau tai atleistina… Angelas

nu kazkaip dar tikrai nesijauciu…visu pirma, tewai baisiai manim nepasitiki Pavargęs Nustebęs todel neleidzia daryti to ko noriu, taigi visdar esu priklausoma nuo savo “mieluju teweliu” Piktas Cha cha

uzjauciu… bet mums visiems panasiai… Taip Pavargęs Girtas Drovus