ar jautiesi visiskai laisvas nors tau dar nera 18?[[{{]]}}

nepasakyciau kad mane tevai laiko prisirise ir niekur neleidzia Nekaltas tikrai jauciuosi pakankamai laisva ir einu kur noriu Flirtas…tiesiog tevai turi tavim pasitiket kad galetum daryt tai ka nori Mirkt Drovus

as laisvas ka tik is kaliuzes paleido tai dabar esu visiskai laisvas…

Beveik. Žvaigždė~

nesijauciu… tevai leidzia visur su ribomis Taiptiesa pasakius jaustis laisva ir nenoriu, dar ne laikas Nekaltas Drovus

man tas 18… Nekaltas man ir taip gerai Šypsena o jei tevai kur neleidzia, uzsiraunu ant ju ir isleidzia Cha cha

abejoju ar ir po 18os jausiuos visiskai laisva;]

Juokiasi Nu…jo ne velnio nesijauciu laisva,o man to ir nereikia.Kaip 14metei man ir taip daug leidzia Nekaltas Svarbu,kad jie zinotu kur, ir su kuo tada problem nera. Drovus

o ka tu manai, kad kai sukaks 18 tapsi visiskai laisva ??? butu naivu taip galvoti. pilnametis tai nelygu laisvas, nepriklausomas ir suauges Nesiam gyvenime niekada negali buti visiskai laisvas

Na aš nesu visičkai laisva, tačiau man užtenka tos laisvės, kurią duoda tėvai. Taip Laimingas

aisq nesijauciu Nekaltas Ne Blogai Žliumbia Kanda

ne

nuo 15-16 metu visiskai laiswa… Šypsena

a kaip su istatymais ? Šypsenazmogus siaip niekad nebus visiskai laisvas,nes visvien nuo kazko priklausys nors aisku kiekvieno laisves supratimas skirtingas Šypsena

na laisva tikrai nesijauciu…bet kartais per daug nepaisau;]]

tikrai nesijauciu.

na neshinau man nera blogaj, jog dar nesu pilnamete… Nekaltas

nea nesijouche tos lajsves man dar tyk 15…

Žvaigždė nesijauciu, ne del to, kad esu nepilnamete, bet del to, kad mama riboja mano laisve, nes bijo kad kas nors man neatsitiktu… Žvaigždė~

nesijaučiu laisva tik dėl mokslu, nes labai kontroliuoja… o šiaip su tėvais sutatariu puikiai ir jie manimi pasitiki todėl ir laisvės turiu pakankamai Žvaigždė

nesijauciu Ne