Ar įsivaizduojat?

Ar įsivaizduojat?

NeaMirkt

As irgi NE!
Viduramziai kokie tai Nustebęs

Jeigu ju niekas nebutu isrades, ir mes apie juos nieko nezinotume - tikrai galetume be ju gyventi Mirkt

Nors tokiu atveju, turbut, katinus auginciau Šypsena

be telefono tai tikrai neNe
o va be televizoriausApakęsApakęs jau trecia diena be jo, ir ka? is pradziu, sunkoka buvo, o dabarAš nekaltas visa diena m1 plius eina ir vargo nematauŠypsena nors pasiilgstuLiežuvis

Vasarą išvažiuoju Palangon, kompo nėr, TV nėr (sugedęs ir nieks nenori pataisyt), telefoną išjungiu kokiai savaitei. Nieko, atlaikau Taip
Na bet grįžus namo, tai nežinia ar prie kompo ar prie TV bėgt

na be televizoriaus imanoma gyventi Taip tik tais atvejais, kai nevyksta svarbios krepshinio arba futbolo varzybos Šypsena
o be Paskambink ne dienos negaleciau…Ne

Silpnai Nustebęs As jau 2 menesius be TV gyvenu ir del to i galva neimu Aš nekaltas

Zvakiu shviesoj gyventum…ech kokia romantika Cha cha

Zinoma,kad ne! Be to… nebus pc - nebus bangos! Oj nea… man taip nepatiktu… Cha cha

NeIgnoreas isnuobodulio numirciau IgnoreNe

O kas butu jei nebutu butu Cha cha Zmones palapinese gyventu Cha cha

O jei rimtai tai neisivaizduoju savo gyvenimo be automobilio, esu visiskai priprates! Cha cha

O norecciau taip pagyventi koki menesi, pvz kaip Robinzonai kokioje saloje, bet bootinai turetu booti Alus Cha cha

O kai zvakiu ir degtuku nebeliks?! Juk be elektros ju neprigaminsi! Ne Kur tada romantika?!?!? Aš nekaltas

ĮSIVAIZDUOJU, kokį fainą mėnesiuką vasarą turėjau be visų šių dalykėliu Mirkt

Kodel gi ne. tiesiog akmens amziusCha chaCha chaCha cha

Be telefoni ir televizoriaus (ypac be televizoriaus) labai gerai isivaizduoju Cha cha

Dabar jau ne Aš nekaltas
Nors manau jei kitos isheities nebutu, ishgywenchiau ir be ju! GeraiLiežuvisTaip

Gyvenu va be TV…Aš nekaltas

Shoodaz! BlogaiCha cha