Ar Intel 82815 Graphics per silpna filmams?

Ar Intel 82815 Graphics per silpna filmams?

Kompas toks : 815 chipsetas, PIII 800MHz, 192 RAM, 60GB 7200rpm HDD, Win XP ir integruota 82815 32MB video. Problema: Ant 800X600 raiskos filmai eina kuo puikiausiai, bet dirbt su tokia rezoliucija patys suprantat ne pyragai LiūdnasUzstacius 1024X768 Viskas tvarkoj isskyrus filmus - trukcioja ne tik ant full screen bet ir lange. Draiveriai naujausi, bandziau visus zinomiausius kodec packus, vienintele iseitis pries ziurint filma pakeist rezoliucija. Nieko sudetingo, bet ar tikrai Sita video ant tiek slobna kad net filmu normalei neveza? Zaidimu nezaidziu, tad viskam kitam jos lyg ir pakaktu. Gal kas esat susidures su tokia problemele? Gal galima ka padaryt (tik nesiulykit keist video Šypsena) Parasykit. Thanks Taip

Nu zmones negi nieks nesat su panasia problema susidures? Drovus

Dar idomus dalykas, integruota video juk atminti ima is bendro RAM, ir kiek teko matyt kituose kompuose, tai jei kompe pvz istatyta 256, o video yra 32 MB tai visos sistemos RAM rodo 224 MB t.y. video atsiriekia sau tuos 32 MB ir jie daugiau niekam nenaudojami. O pas mane ideta 192 ir rodo 192? Tai ar cia video turi savo atskira atmintine, ar ji tiesiog neokupuoja tos atminties, o naudoja kada kiek jai reikia? Blemba zmones paaiskinkit nes kaiptai man jau nebeaisku Ne Girtas

Prie ko cia video, as nzn, pas mane shitam PC 4mb video, ir tai daugiau maziau filmus rodo normaliai, niekas niekur netrukcioja. Gal pats laikas formata daryt

Tai visus tuos codecus isinstalink ir suinstalink tik viena …

Tai vienas ir yr, tiesiog isbandziau daug.

Pagrinde trukcioja del mazo atminties kiekio, vaizduske neturi tokios dideles itakos Mirkt

Problema idomi. Ish principo kompas pilnai pakankamas filmu ziurejimui ant bet kokios rezoliucijos. Shiaip filmus dazniausiai stabdo proco “trukumas” po to atminties trukumas ir pan. Siulyciau pas save sistema pravalyti ir kitas filmu ziurejimo programas ishbandyti (man labiausiai bsplayer patiko. 1.5 metu ishbandziau windows media (nelabai mano kompas paveze), winamp’a su splamvom problemos buvo… liko bsplayer Šypsena

Man irgi taip atrodo, bet pries tai buvo 128 MB. Dasidejau 64. Visas performansas pagerejo, o su filmais tas pats. Taip kad net nebzinau. Gal ir tavo teisybe, butu dar vienas lizdas dasideciau dar 64 bo turiu lisna, o dabar tik du Liūdnas

O cia dekui, patarimas idomus. O tas bsplayer aisku mokamas? Gal bent demo versija galima pradziai parsisiust. O siaip tai pabandysiu su winampu paziuret, gal normalei bus. Tarp kitko siaip ziuriu su Win Media Player 10.

VLC

Patarima isbandziau, suinstalinau bsplayeri. Rezultatas dvejopas: Filmai nebetrukcioja valiooooooooo!!! Kita beda atsirado… Kol Refresh rate’as yra 85 KHz filmo langas juodas arba bruksniuotas, rodyt normalei pradeda tik kai uztatai 60 KHz. Kaz cia dabar per stebuklas??? Jei kas naudojat bsplayeri gal susiduret??? Linksmu nauju!!!