Ar imanoma sumazinti nuotraukos dydi? dekui visiems dabar visi matys mano snukeli.

Ar imanoma sumazinti nuotraukos dydi? dekui visiems Alus dabar visi matys mano snukeli.

Sugalvojau i savo profaila idet nuotrauka, bet nelaeidzia, nes jos dydis 800Kb, o leidzia ideti tik iki 250Kb ar imanoma sumazinti jos dydi, ir kaip tai padaryti?

Sumazink matmenis

Tai labai plačiai šypsojaisi Cha cha Rimtai tai pirmiausiai turi pasirinkti programą, kuria tą nuotrauką ketini redaguoti. pvz paintbrushe tai ^W išmeta meniu su mažinimo pasirinkimu.

aišq kad galima ir labai lengvai. jei acdsee, atsidaryk su editorium ir recize mygtukas tokis yra. arba pikseliais arba procentais. taip pat su irfanview baisiai lengvaiLiežuvis
tik norėk Cha cha

Gal kas gali detaliau paaiskint, neesu as kompiuteristas, ofisa dar siek tiek zinau, bet su kitom programom tai nelabai moku, kur trn eit ir ka ten spaust? Cha cha
Pas mane ner jokiu programu, isskyrus vieveri, ir painta su kuriom galeciau atsidaryt.

Jei naudosi programa IrfanView, tai spausk Image=>Resize/ResampleŠypsena TaipTaip atrodoCha cha

Tūsaspo resize, issaugok jpeg formatu Cha cha

atsakymas i tema: IMANOMA…Cha cha

atsidarai su paint ta nuotrauka tada spaudi file->save as…->ir tada ieskai kur parasyta *.jpg formatas ir darai save ir ta foto uzims apie 100kb Cha cha

mhm, imanoma. photoshope eini image>size ir mazhini dydi, ten gali ir rezoliucija pamazhinti :> ir ishsaugot standartishka file> save as…

geriau aishku pats pasakytum ka kompe turi su kuo redaguot paveiksliukus galima :>

Kartais uztenka paveiksleli siek tiek pasviesinti (kad perskaiciuotu ji visa) ir failo dydis sumazeja. Man patogiausia programa ACDSee. Dar naudojau IrfanView (laabai dideles apimties failams 5-7 MB).

Dekui, bendravardi Alus
Dabar visi gales mano snukeli pamatyt