Ar įmanoma pakeisti?

Ar įmanoma pakeisti?

pasikeisti?.. na ne wisapusiškai, bet kai kuriuos įpročius?

iš dalies įmanoma. labai retais atvejais, bet po didelių suktėtimų žmogus gali ir visiškai pasikeist.

na del tau brangaus žmogaus pasikeistum?

jei labai nori, tuomet viskas imanoma… beveik…

o kam to reikia? jei jis man brangus, tai toks tapo priėmęs mane tokį koks esu. aš dėl savo Moteris metu rūkyti.man tai jau nemažas atsisakymas dalies savęs tokio koks esu.

Butent apie kokius iprocius cia eina kalba ? Nekaltas

tai be proto sunku, net jeigu ir labai to nori… Nekaltas As vis stengiuosi, bet man neiseina, keisdama kazkokia tai savo savybe, nebesijauciu savimi, atrodo , kad vaidinu kazka pries pacia save…brrr…nezinau, mane myli tokia kokia esu, ir myles, jei ne sitas tai kitas.

tau būdinga Cha cha

Juokiasi Gerai

i save paziurek Mirkt

Panelė užsišikėlė Liežuvis Cha cha

Iseiginius treningiukus uzsimeti ir kits zmogus Juokiasi

taip

kodel atsakineji po viena zodi? jau ne pirma karta siandien…

Na is pradziu reiktu prisiminti, jog zmogus toks butybe, kuris gali pasikeisti jei tam tures puikia motyvacija - jis pats turi to noreti. Zodziais cia nieko nepakeisi - svarbiausia kitiems rodyti gera pavyzdi ir rodyti taip, kad jis isitinkintu, jog pasikeisti tikrai verta, kad jis bent jau noretu pasikeisti. Cia kazkas panasaus i musu idealus ar autoritetus - mes ne is zodziu mokomes, o is ju veiksmu, nes geras mokytojas, kuris ne vien tik taip sako, bet ir taip elgiasi.

o tu netashytas stuobrys Drovus

o tu netashytas stuobrys DrovusDeja, klysti Mirktaš tik įžūlus Bučkis

Zinoma drasiai Šypsena