Ar gerai priparkuota?


Ar gerai priparkuota?

Ta proga, kad moderatorius džiugina geromis žiniomis dėl poliravimo ir apsaugos dengimo, antra nuotrauka per dieną ir klausimas. Dėl padangų laikymo - žiemojimo. Čia užklausė manęs draugė - kur jai permontuotas padangas laikyti, sandėliuoti. Na, tipo ta paslauga, kai numontuoji ir palieki per žeimą kažkur. Ką patarsit, su kuo dirbat? Melga, Dagris, Egzotika? Naaa?

Tęsiame ir chaotiška penktuko review. LED lempos - pastebėtas nenuoseklus darbas per rūką, matyt kamera praranda orientaciją šiek tiek. Cha cha

antiimperialism.files.wordpress.com/2012/10/first-world-problem s-5635.jpg

Auri, aš tai garaže kampe laikau Taip Juokiasi O darbinės Melgoje buvo laikomos, bet kai darbas mokėjo viską, tai nekreipdavau dėmesio į kainas Ne

rack.3.mshcdn.com/media/ZgkyMDEyLzEyLzA0LzJlL3RoaW5reW91aGF2LmJ Oci5qcGcKcAl0aHVtYgk5NTB4NTM0IwplCWpwZw/5369ebf6/92b/think-you-have-fi rst-world-problems-think-again-video–6702b06a0d.jpg

Auris, pas mus

Darbines Melgoj, namines - namie LaimingasRyt, beje, keiciuos.

Kur geriausiai skaitoma montuoja, balansuoja? Egzotikos kažkas man skundėsi, kad pastoviai reikia po kelis kartus važiuoti. Aš irgi garaže, bet čia ne man reikia. Drovus

gal kam teko is dviratininko zala prititeist uz sugadinta masina? Apsvaigęs

VINas, aš suprantu tavo ironiją ir priimsiu ją tik kaip ironiją. Cha cha Tu teisus, šiaip.

keliolikos ratai cia? Nekaltasnes vaizdelis Blogaibent jau sitos foto Mirktnoretusi didesnio solidesniu stipinu… o dabar plevesa vaizdas kazkoks Nekaltaso padangas laikyt uz pinigus… kur imes i kokia shalta minusine patalpa… sudes vienus ant kitu ir bus gajduva uz kuria dar susimokesi pinigus Juokiasinu blt anonistu yra siam psauly Cha cha

LS, Melgos servisu patenkintas?

O as visdar truputeli pavIdziu Piktas

MCB, gyvai visai normaliai, man patinka, visa kita dzin. Cha cha Bet man ir SpaceGrey spalva gražiausia, tai aš gal keistas. Cha cha Cha cha

nu spalva tavo man ir Gerainetas toks belekoks vaizdelis… bet ratai keliolikos… nes cia tia kazkas ne ok… sitoj foto kitose fotose tas nekliuvo Nekaltas bet niekada nesakyk - niekada Cha cha

Reikia gyvai žiūrėti. Vienam bus okay, kitam per maži ir pan., būsiu egocentriškas - svarbu man gerai, o jūs - nesvarbu. Cha cha Cha chaKažkaip įpratau nekompleksuoti dėl aplinkos nuomonės. Cha cha Tiesą, visada ją priimu ir išklausau.

O tai cyborg kur tu siulai laikyt padangas zmonems gyvenantiems daugiabuciuose? Cha cha uzkast po zemem arf po sniegu ties kaimynes gelynu ar po pirmo auksto balkonu pakist ir apklot kailiais?

o as galiu atsakyt vietoje kybargo?..siulau laikyt rusiuose,jei rankos ne meskerei laikyt sukonstruotos,tai be problemu isikalsi kablius padangom pakabint Šypsena

savo visus ratus laikau pas tėvus rūsy. o tėvai apsidraudę rūsį su visu ten esančiu turtu. tai kaip ir neliūdėčiau jeigu ir apvogtų Cha cha