Ar galima prijungti interneta is vieno kompo(kuris pajungtas per t.plokste)i kita per USB?

Ar galima prijungti interneta is vieno kompo(kuris pajungtas per t.plokste)i kita per USB?

Prasau pagalbos,nes l.reikia,gal dar yra kitokiu variantu

vienas turi tureti tinklo korta kitas irgi ir tada pajunksi,prei ko tas usb???

Tai juk turi buti kazkoks isejimas is t.plokstes,na taip yra abijuose pc plokstes,tik kaip juos sujungti?

kiek as supratau jam reikia adapterio tinklo korta - usb, arba usb’ines tinklo kortos

jei yra dvi tinklo kortos ir nori padaryti vietini tinkliuka - tai jokiu problemu : i kompiuterine imone nuaijki ir tenais pasakyki : noriu sujungti kompas-kompas , reikia tokio kabelio , tik vat nujauciu jei dar internetas koks bus… tada reikes trecios tinklo kortos…

Kaip as suprantu situacija tokia:

I viena PC ateina inetas per paprasta UTP korta, o norima duoti ineta kitam kompui per USB.

Jei as teisingai suprantu USB tinklus, tai viskas turetu buti OK tiesiog reikia nusipirkti specialu kabeli kuris skirtas 2 kompu sujungimui per USB ir tada kazkokiu tai budu paleisti sharinga per ta kabeli. As manau pajunkus ta kabeli pas tave turetu atsirasti kazkas panasaus i kita tinklo korta ir per ja tu gali sharinti ineta.

Kam ta trecia korta?Jei dvi yra.As klausiu ar reikalingas koks nors paskirstytuvas ar dar kazkas?

Kam ta trecia korta?Jei dvi yra.As klausiu ar reikalingas koks nors paskirstytuvas ar dar kazkas?

Medy,man nebutinai reik jungtis per USB,tiesiog girdejau,kad ir taip galima,yra ir antra korta

Jei nori standartinio varianto t.y. viska sharinti per UTP kabelius tada yra 2 variantai:

  1. tau reikalingos 3 tinklo kortos 1 i kuria ateina inetas ir 2 sujungti kopiuteriams. Tada sujungi viska ir sharini interneta. Kabelis tarp kompiuteriu turi buti verstas.
  2. reikalingos 2 tinklo kortos ir Hub/Switch tada tame kompe i kuri atbega inetas kuri virtualu ethernet adapteri, pririsi ji prie jau esancios tinklo kortos ir tada sharini ineta.

Per USB kaip jau sakiau teoriskai turetu buti imanoma, praktiskai netikrinau.

Medy,labai aciu uz info,kiek kainuoja tas adapteriukas?

http://www.usb-2-0.com/gun202.html

Brangokas malonumas is tiesu Šypsena Paprasciau su tinklo kortom Mirkt tiesa tada TIK 100Mbps, o USB2 480Mbps.

Man dar neteko isbandyti USB2 bet kiek prisimenu WindowsXP turejo koki tai buga su juo Nežinau o kaip kiti Win?

na vat nezinai ko nori…
dabar klausimas vel - ko tau reikia : routerio ar switch’o ?

arba kitaip tariant kaip pas tave internetas ateina - ar tau duos vidi IP adresa

Netas pas mane kabelinis,na taip as nzn ko man reikia,todel ir klausiu,routeris ar switch’as as nesigaudau,todel man ir reikia pagalbos

Win XP Sp1 ta buga istaiso.

sudetinga… siek tiek priklauso ar interneto tiekejas prisirisa prie mac adreso…
na bet kokiu atveju - bent ja tkos pigumelis kaip trendnet’o routeris duoda galimybe keisti mac’o adresa…

router’is ir 4 port’u switch’as - is irenginiu serijos viskas viename - kaip tik tinkantis nedidukam tinklui , kaina berods virs 200lt