Ar galima Kaune rasti DVD R DUAL SIDE

Ar galima Kaune rasti DVD R DUAL SIDE

Ar galima Kaune rasti dvipusiu DVD R (nesvarbu + ar -)? Jei galima, tai kur ir kiek jie kainuoja?

O nx to reikia, su jais tik problemos, nei padet gali nei paimt Cha cha jau geriau pora paprastu disku slim-case dezutese Mirkt

kaip as slim’u nemegstu… Sukrauni kokia 20 i kruva, o po to kad atrinkt kuris diskas reik visus perziuret. Siap man geriausios dezutes - tos dideles DVD. Padet labai sekmingai galima i dezute. Paimt uz krastu.

uztai kiek vietos didziosios uzima Apakęs as tik uz slimus Šypsenao i tema tai neteko apskritai matyt situ disku pardavime Nežinau

Siu disku pardavime yra tik jie pakolkas gana brangus.Kaune zinau tik tiek kad ju galima gauti Acme pagrindiniame salone,o kur kitur net nezinau nes nesu kauniskis.Bet ju kainos yra labai dideles gali tek ti pakloti apie 30-40 litu uz viena diska Apakęs

Ar tikrai yra dvipusiu (ne dvisluoksniu) -R ar +R ? DVD-RAM teko matyti, bet kitokiu - ne.

Juk rasiau kad yra.Nueik i Acme ir nusipirk

dvd-ram tai yra, bet beda, kad juos is kompiuteriniu irenginiu niekas neirasineja berods Kietas

Bent jau ju tinklalapyje acme.lt nieko panshaus nera.

Kad tokie diskai apskritai egzistuoja tai skaiciau nete. Siaip jie turetu but pigesni uz dvisluoksnius.

gal ir pigesni, bet jų patikimumas irgi girdėjau nelabai tikėtinas. Jei gerai pamenu, galima įrašyti į juos info kone begalybę kartų!!! O dėl dual, tai dar niekur nemačiau pirkt, ir jaučiu kad pas mus jų gal nelabai ir yra! Apakęs

Irasyt begalybe kartu… Šypsena net i MO diskus galima irasyt “tik” apie 5 mln kartu. O as ieskojau vienkartiniu…

KAs Tie MO diskai?

Magnetooptiniai. Pasiieskok googlej “magneto optical disk”

DVD-RAM jau irasineja, kaip pvz mano lg gsa-4163b, tik kad jie brangus pakolkas labai Liūdnas

acme.lt tikrai yra Mirkt tik gal tuometu nebuvo Mirkt bet siaip jie turi vienos firmos: TRAXDATA DVD+R DOUBLE LAYER 8,5GB 2,4X ----> kaina: 20.53Lt puslapis: acmemedia.lt/?p=catalog&r=5

man ne double layer reikia, o double side Šypsena Kai diska galima irasyt is abieju pusiu po 4.7GB. Irasei 4.7GB, apvertei diska, toliau rasyk.

Tai cia ir yra kad apvertei diska ir toliau rasai.Jie yra dvipusiai

Ne as vistiek nesuprantu situ disku naudos… Plec ju gi nera kaip padet normaliai. ant abieju pusiu dedant gali subraizyt, be to ir paimt nera kaip normaliai… Del slimu tai tiesa, kad paskui nera kaip juos atpazint. Man dideles dezutes del to irgi patinka, kad gali uzsitasyt ant krasto ka nori.