Ar gali atstoti dvi tinklo plokstes kompiuteryje skirstytuva?

Ar gali atstoti dvi tinklo plokstes kompiuteryje skirstytuva?

Tai va, per si kompiuteri butu sujungti du tinklai. Jis turetų atstoti skirstytuvą. Abi tinklo plokštės neintegruotos. Pagrindinis klausimas - ar, kai būtų išjungtas tas kompas, tai ar tie abu tinklai susisiektų? Ar būtinai turi būti įjungtas kompiuteris? Aciu uz atsakymus ps: paieska nenaudojau, nes labai sunkiai netas veikia. Šypsena

nu ble ir klausimas durniau negali but tai aisku kompas turi but ijungtas

nu kad jai isjungsi kompa tai tinklai atsijungs ir neveiks.Nusipirk switcha(skirstytuva) ir veiks isjungus tavo kompa.Pas mane irgi taip paciai yra, susijunge is namo mano visi i lana, tai switcha pasistatem ir bedu nematom jai kompas pas ka isjungtas.Tik lieva kad netas is mano kompo eina, tai kai visi susijungia tai stabdo Šypsena

nu bet tawo turi but wisalaik ijungtas jai jiems reik interneto Šypsena

Na kad ir jos tau veiktu, tai su tuo pc man atrodo tu ne ka jau ir benuveiktum Šypsena nepatartinas dalykas… ysivaizduok jei ish taves per tinkla siurbia duomenis… na nebent korta tinklo 1gb ir kompas serverinis Mirkt

Pasistatyk routeriuka. As uz 200Lt nusipirkau sena kompa(anksciau tarnavo letesnis uz 80Lt) kurio parametrai : Cel500 128MB 8GB. Pasidariau routeriuka ir viskas. Visi tinkle eina per ji i interneta. Vidini aishq paskirsto Switchas. KietasO dabar i tema. Shitchiukas - vienintele isheitis siuo atveju. Jeigu internetas dalinamas routeriuko(dsl shakotuvas) - ten kartais buna daugiau nei viena skyle ir jis tarsi ir modemas ir skirstytuvas viename(1skyle - telefono kabeliui, 2-4 tinklo).