Ar galetumet?...

o buna, kad taip ir liekaBaisus

Nu nevisada Nekaltas bet nelabai suprantu aš tokio “saugojimo” Nekaltas nebent jis pac motinai prisiguodžia Pavargęs ir bijo, kad neišaiškėtų Klasta

o aš puikiai galiu įsivaizduoti Mirktįtariu tėvai labai valdingi ir sunkiai susitaiko su tuo, kad sūnelis suaugo Šypsena

baisiausia, kad daugelis to patys jau nebemato Pavargęs

Negaleciau.

o ką mano tavo vyras? gyvenat su uošviais?

[/quote]

ne,mes gyvenam atskirai…jis vis randa kaip pateisinti juos

jie pyksta del tokiu sudu,kad ir del to,kad visko jiem nepasakoju,kad nesirupinu ju sunumi(taip karta paske jo mama…),kad nesielgiu taip,kaip jie nori,kad as elgciausi…

Nu betgi tai natūralu Nekaltas juk jie - jo tėvai. Tu bereikalo imi galvon. Tu jų nepakeisi. Vienintelis dalykas, kurį gali pakeisti, tai savo požiūrį į juos ir tiesiog gyventi ir kurti savo gyvenimą pagal savo įsitikinimus. Mano anyta irgi bandė primesti savo taisykles, ale kai nepavyko, tai ir apsiramino po kurio laiko. Dabar net ir visai normaliai sutariam.

mergaite, panašu kitaip nebus Gėlė
susitaikyk su tuo. net jei tu stovėsi ant galvos ar būsi visa auksine, jo tėvams būsi bloga Mirkt
palik tai. beprasmiška. geriau puoselėk santykius su vyru

Labai keblus klausimas…reik gerai pagalvot kad neizeisti abieju pusiu Nekaltas

Panasioje situacijoje buvau ir as. Suprantu, kad nelengva, bet stenkis nekreipti i tai demesio. Laikui begant susitaikys su mintimi, kad tu jos sunaus isrinktoji ir nesutarimai baigsis. sekmes Mirkt

belieka palinketi sekmes ir kantrybesLabas

nu jau tie tėvai…buvau susidūrus su tokia situacija…Nežinau žiauru…padariau pagal save Mirkt

kaip visi sako - kantrybės Apkabinimas tik šiuo atveju manau sunkiau ne tau…nors…

Labai aciu visiems uz atsakymus.Turbut Jus teisus,man nelieka nieko kito kaip bandyt i viska nekreipti demesio Šypsena Girtas

tevai neturetu reguliuoti musu asmeninio gyvenimo. Mums patiems spresti, su kuo mums gyventi