Ar galėtų taip būti?


Ar galėtų taip būti?

Kalbama kad naciai turėjo kontaktą su nežemiškomis civilizacijomis ir perėmė daug jų technologijų. Karui artėjat jie savo bazes perkėlė į antraktidą.

Daug kas kalbama, bet ne.

…ir toliau laimingai gyveno… Taip Juokiasi

Cia dabar kas per nesamone? Ne ten uztaikei su tokiomis fotkemis ir blevyzginiais klausymais Valio

Aš girdėjau kiek kitokią versiją. Naciai bandė patys kažką panašaus į skraidančią lėkstę gaminti. Aišku, ne dėl ateivių vizito Cha cha. Tiesiog tai buvo vienas iš bandymų sukurti dar vieną karo mašiną. Kalbama, kad Vokietijoj pastebėti NSO karo metu ir buvo tų lėkščių bandymai. Projektas nepavyko ir buvo išmestas istorijos šiukšlynan. Kiek čia tiesos, aš negaliu pasakyt, tačiau tokia versija yra (na, ji tikrai realesnė aukščiau išsakytą, nors gal…)

Aga, šitą ir aš girdėjau…

Per tiek laiko naudojantis nežemiškų civilizacijų texnologijom tose Antarktidos slėptuvėse jau galėjo būt sukurta armija,galinti ištaškyt viso likusio pasaulio armijikes.Bet niex nieko netaško.Tai arba čia tik pasakos,arba nelabai vykę tie kontaktai buvo BlogaiO gal kas nors papirko tas nežemiškas civilizacijas,kad priešams nepadėtų… Nekaltas

Šaltinis ufolog.ru/modules/sections/index.php?op=viewarticle&art id=64 Dėl bendro išsilavinimo Šypsena

Jei rusas nebutu purvinais kaliosais izenges i Vokietija tai daba tikrai tokie skraidytu Taip

naciu jau nera tai ir ju nera Juokiasi

uztat yra neonaciai Nekaltas p.s. mokslininkai atrado zydu galaktika ;]]

kur ? Cha cha