Ar esate paslaptingi?

nesiekiu čia būti paslaptinga, kad dėdama profilyje kokią nros nuotrauką atrodytų paslaptinga… dedu tai, kas man artimiausiai ir patinka… paslaptinga? nežinau ar tokia esu… bet tenka tai išgirst kartais iš žmonių… atversta knyga tikrai nesu.

bent jau bangoje esu daug atwiresne negu realybeje…

jop;P ash vaiksciojanti paslaptis… nesuprasi Cha cha Cha cha Cha cha

Šiaip nesu labai paslaptinga, tačiau ir nesu visiškai atvira. Liežuvis Taip Laimingas

nea Šypsena

Yra keli žmonės pasakę, kad aš paslaptinga… Bet pati taip nemanau Ne Cha cha Esu atvira… Nekaltas

nesu labai paslaptinga… taciau nesu ir pilnai atvira Nekaltas

Niuz bitej tai as esu atvira TaipProfilyje visa mano informacija yra,ir meilas ir telefonius DrovusO gal kam nors prireiks ??? Cha chaBeja net mano fotkyte tikra DrovusBet anksciau buvo piesta… Žvaigždė AngelasNa o gyvenime reikia daugiau paslaptingumo Šikšnosparnis ŽvaigždėNegerai buti labai atvira NeJau pati patyriau Nežinau

Daugybez moniu biteje plius amne pazysta realiai,zino daug ir ko reik ir ko nereik apie amne Cha cha oi gyvenime nesu perdaug paslaptingas,greiciau nenuspejamas Cha cha

widutiniskaj…kajp kada Girtas Angelas

paslaptinga?.. hmz… jej atviraj taj durnas klausimas…

manaw kad wisi yra kazhkiek paslaptingi…jei wisi butu tokie atwiri kaip knyga numesta ant stalo manaw jie nebutu okie idomus…juk zhmogus tuom ir idomus kad turi shiokio tokio paslaptingumo sawyje Nekaltas

paslaptinga, bet ne tokia, kuri dedas kazhkuom kitu Mirktesu kaip pichologine knyga, tereikia moket perkaityt kas parashyta Šypsena

nu as nesu paslaptinga Drovus

Siaip nemegstu perdaug atvirauti… O kiekviena dedama nuotrauka beveik turi tam tikra prasme ;VV~

kaip kada, reikiamus dalykus palieku profiliuose, na o gyvenime kai realiai bendrauju su zmogum, matau kox jis yra, aisq irgi bet ko nesakau, bet reikiamus dalykus tenka pasakyt Nekaltas

Kartaijs lb paslaptinga Angelasbet nevisada Laimingas

as kvailas, o ne paslaptingas Liežuvis

labai

nak ad bitej kazhkokio paslaptingumo nelabaj ir ishlaikysi…vistiek daug draugu pazhystamu… Taip Nekaltas