Ar esate paslaptingi?

Ar esate paslaptingi?

Ar esate paslaptinig? seip… pvz. kada jus dedat (bitej) savo profili ar siekiat kokio paslaptingumo seip gyvenime ar esate atviras kaip knyga numesta ant stalo?

Hmz… Nekaltas Na Bitej siaip to paslaptingumo siekiu minimaliai, neskelbiu savo adreso, telefono, cia jau manau savaime suprantama… Mirkt O gyvenime… Nekaltas Na esu gana atvira, bet ne kaip knyga numesta ant stalo… Juokiasi

nu tikrai esu pakankamai paslaptinga Žvaigždė

o kudie nu kuo slepeis?

nematau nei cia bangoj,nei gyvenime kazka slept… pas mane ir cia nieko ner uzslaptinto… ir pavadinima be klaidu parasyk… Mirkt

Jap…paslaptinga Taip GirtasTaip idomiau Liežuvis Šypsena

be jokio paslaptingumo nera idomu Nekaltas tad esu siek tiek paslaptinga Laimingas

o tau kudie?

buna taip kad pvz apie kalsioka tezinai tai kad jis klasiokas sedi antrame sule nuo lango… vaiksto vieninas. turi pora paslaptingu draugu… tu nzn kur jis gyvena tu nzn su kuo is berndrauja, tu nzn kokius pazimius jis gauna, nors seip yra draugiskas bet kas kaip… taip jus nera buve???

klausyk zmogau, ismok gal tu pirma rasyt be klaidu,paskui rasyk, cia ka suveliai neaisq kiek klaidu radau… o dar temos pavadinima taip pataisei,kad ji vel su klaidom…

nesu ash paslaptingas, velniop tas paslaptis;]

as esu paslaptingas. apie mane kiti zino tik tiek kiek reikia. geriau daug matyt ir girdet, negu daug kalbet Taip

kartais bunu per daug atvira,o kartais per daug paslaptinga Pavargęs

nemanau kad esu atvira.

paslaptingumas daro gyvenima yvairesni… jei visi butume atviri kaip knygos - gyventi paprasciausiai taptu neidomu… wa taip wa Nekaltas

axujiebytelnai

Nesu paslaptingas,bet paprasciausiai neviesinu savo asmeniniu duomenu ir kuo maziausiai stengiuosi kalbeti apie savo asmenini gyvenima Nekaltasnes per ilga liezuvi netycia gali ir nukenteti Nekaltas

na siaip neesu paslaptingas,bent jau as pats taip manau Šypsena

Na šeip daugiau esu atviras žmogus.