Ar esate mylejasi su tos pacios orentacijos partneriu?

Ar esate mylejasi su tos pacios orentacijos partneriu?

Nusprendziau isbandyti sexa su tos pacios lyties atstovu. Gal yra bandziusiu…? Ar verta?

Tik pries tai nusipirk patogia kede, o tai skausmingu gali tapti sedejimo procesas Juokiasi

Pirmyn saunuoli Juokiasi

sekmes Cha cha

sekmes Cha cha

sekmes Cha cha

Nu as mylejesis nesu, bet tai patyrusiu zmoniu nuomone butu idomiLiežuvisCha cha

Žingeidumas paciento neišpasakytas, tik po to nesiskųsk kad tiesioji žarna nelaiko Cha cha

Nerealu Šypsena Cia mes tipo einam i Eu Cha cha

Nu aciu Apakęs Mane tai tikrai niekada tas nedomino Ne Kazkaip man labiau patinka priesingos lyties atstovai Nekaltas

O as vot galvoju kodel merginos nepasiraso analiniam sexui Cha cha Tai ka rimtai taip skauda?
Bet ir geju siais laikais priviso. Gerai gerai Šypsena kuo ju daugiau tuo man geriau - paneliu laisvu man daugiau liks Šypsena Cha cha Cha cha

uztat su tos pacios lities atstovais daug paprasciau
vyro mastysena pries tai ir po to visu vienoda

Jo einam parukyti, pavalgyti ir miegot Juokiasi

vot butent
paparsta aisku ir nieko nereikalaujancio

teko skaityt praeita "cosmo" numeri. ten 3 moterys pasakoja apie potyrius analinio sexo metu. pasiskaityk ir pats suprasi, kas ten per malonumas, kokio pasiruosimo reikia ir kaip neimanoma isvengti skausmu.

na bet kiek zinau - kaikurioms tai patinka. O bto tas zurnalas tai kaimieciams skirtas. As pamenu kas ten karta buvo parasyta apie vyru mastysena (boba kazkokia rase - isvis ka moterys gali nusimanyt apie vyro mastyma) tai as vos nenugriuvau is nuostabos o po keliu dienu "dievai demonai’" lazdavojo ta straipsni ir dar daug kitu Šypsena

nius moterys manes tikrai netraukia Ne Ne ir visai nenoriu su joms lia lia daryti Cha cha Mirkt nius bet niekada neina sakyti niekada,nes buna tokiu situaciju kad… Juokiasi Juokiasi
o siaip Vyras su Vyras tai… Nekaltas Nekaltas Nekaltas manau tikrai Blogai
juk geriau su priesingos lyties atstovu myletis Šypsena
P.S. bet neturiu nieko pries mazumas Šypsena kas kaip nori yaip elgiasi laisve,aisku tol kol manes tai neliecia ir man netrukdo,nepazeidzia mano privatumo Šypsena

bliamba ne nupurteVeeeVeeeVeee jauciu tuoj vemsiuVeeeVeeeVeee

Ne bent jau man neteko, bet tu bandyki, juk nepamaoina, i europa einam!Taip

p.y.d.e…BaisuBaisuBaisu