Ar esate kada nors radę gatvėje pinigų?

JuokiasiNu gi ne pinigais randuCha cha,o žiuriu pas mane gyvatvorėje du bambaliai alaus įgrusti guli Juokiasi

Esu prie savo laiptinės durų radęs 50lt, pataisė nuotaiką visaj dienaj;D

[quote]
Ne Mirkt man tokia laimė nepasitaikėŠypsenaCha cha
Užtat tikiu,kad kažkam pasisėkė, nes kažakda pamėčiau 40 LT Cha chaCha chaCha cha

randiu karts nuo karto tu pingeliu vet o gerausei kai man zaurei pingu treikejo tai namuose ps save stalcui 50lt rafdau buvo nerelius jausmas Cha cha

mokykloj buwau radus 20lt,wisai neseniai Juokiasio didziausias radinys buwo kaime 50lt Laimingas Cha cha

Pries koki menesi radau 20LT Liežuvisir tai ne pirmas kartas… Drovus

Daugiausiai 1Lt buvau radus ;DD Sheip dazniausiai randu arba 1ct arba 10ct :>

Na, nerandu, dažniau tik pametu ;DD Bet nesidžiauk radęs, neverk pametęs. Bus tų pinigų LaimingasPeace Gėlė

prie mokyklos… 10lt… :>

100Lt prie soboro kaune eidamas is poolo, mazdaug pries menesi Gerai. gerai pasitusinom ta vakara Taurė Alus Baisu

…nesiseka man su tokiais dalykais, greiciau jau pati pametu kurnors… Nežinau nors esu kazkada gatveje radusi 2 lt. Šypsena

as gatveje buvau radusi pinigine su virs 200lt…ieskojau savininko bet nebuvo jokiu korteliu pinigineje…tai ji liko man! Cha cha Tūsas

ne.

per naujaka su darge taip liudnai plavinejam gatvemis ir ziuriu kazikokis poperelis…praejau.px galvoju siuksle kazkokia metos,o drauge:auste auste!10lt gi!tai tiek laimes buvo!nors suma ir nedidele bet taaaaip pakele nuotaika,kad sakes! tokiai nesekmei kaip as tai cia metu ivykis Cha cha

Nea. Neteko… Liežuvis

gatweje buwau karta radus 10 lt tj tooookia laiminga buwau!!! Cha cha

Jo esu Taipir 10lt buvau radus Laimingas

Deja ,nesu Nežinaunepasitaiko pakeliui Cha cha

Viena karta esu radusi 50lt Šypsena

niuz teko ir ne karta Nekaltas