Ar esate kada nors radę gatvėje pinigų?

Turbut nepatikesit,bet is jusu visu esu daugiausiai radusi pinigu,galima sakyti jie patys man i rankas ikritoLaimingas Ir tai buvo visa kruva po simta litu(2000Lt.ApakęsVau!)

O siaip daznai randu tai 1;2;5;10;20 centu Laimingas

kur radai?

Mirktvasara netoli mamos mashinos radau sushlapusius 20$ po to ishvinioju ir ten dar 5$Šypsenalb apsidziaugiauGirtas

Ant žemės tai 5litus gal daugiausia, o dar neseniai stalčiui radau 50litu… Cha cha

O esu radus 10 lt valgykloj po ledu saldytuvu

5Lt :>

Buvau radus 50 litų. Ir dar daugiau.

Pats buvau rades 10 litu.O mano mama Kaledu ryta rado ant saligatvio 20 euru.

gatveje esu radusi 1 lt.
taciau mokykloje po valgyklos kede radau 20lt,po kurio laiko sporto saleje radau 20lt,o pries menesy ten pat 2lt.Pasiseke.ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Esu radusi 2 Litus. Cha cha

Dažnai gatvėje randu kokius 1, 2 centus, bet vis tiek paimuCha cha turbūt buvo porąkart, kad rasčiau daugiau, bet dabar tikslios sumos neprisimenu.

Kartais randu tokiom nedidelem sumom nuo 1-5lt, bet nesureiksminu to todel net nepamenu kada esu rades paskutini karta. Siaip dar 5 eurikus esu rades Šypsena

per kaledas kisenej radau 20 litu ;D

Angelas

2lt.
kazkada seniai…

As baloj radau 5 litus, o pats pameciau 10 Liūdnas

esu radus lita… poto akropoli ciuozinejau ir radau 2 lt atrodo o gal ir 4lt tai su drauge vos iskrapstem is ledo Juokiasi

Aga, esuTūsas…Na smulkmenyciu, bet pazistu tokiu zmoniu, kurie randa ir po 200lt…Vau!

ash sia wasara 20lt radau, o sawo name laiptinej 200lt… mama liepe atiduot, bet taip ir nesuzinojau kieno to babkes… Tūsas

gatvej nera teke, bet baseine radau 10lt plaukiojancius, pries metus atrodo