ar esat rade koki nors keista radini???

ar esat rade koki nors keista radini???

ar esat rade koki nors keista radini?Nesvarbu kur:vaiksciodami,pasto dezuteje ar dar kur nors?Labas

nu ne

lyg ir ne…Nekaltas

o as esu: viena karta tikrinau pasto dezute(realia)ir ziuriu vokas labai sunkus bet graziai uzklijuotas bet be antspaudu be nieko tiesiok baltas vokelis guli o jame 2 nemazi metaliniai trikampiai tai taip ir nesupratau is kur jie pas mane pasto dezutej atsirado Ne

hmmm kajp ir ne turbut Mirkt nera lietuvoj tu keistu radiniu Nekaltas

as taj net per 2 jonines buwau rades paparcio zieda-1-a kartta zvake,2-a,jau kitais metais, tokia zybsincia sirdute…man cia gana keisti radiniai,tuo labiau per jonines ir abu svieciantys…

niu man buvo neaiskus radinys,bet tu aiskia pabaiga,.Šypsena…vaikstinejau nakti pajuriu ir pamaciau ant kranto ismesta daikta,kutis melynai zypsejo,nesupratau kas tai buvo,norejau paimti i rankas,bet isslydo,apsisukau ir isejau.ryte vel vaiksciodama pajuriu(tik jau ne viena,o su draugu) jis man paaiskino,jog tai buvo tik meduza .vakare as ju maciau jau daugiau ,bet nebuvo baisu,atvirksciai laaabai grazu ,baltos zvaigzdes sviecia virsuje,o melynos meduzos po kojomis.ypas graziai atrodo stebint nuo kalno…tai va,mano istorija su juokinga pabaigaMirktŽvaigždė

nu atrodo ne … zhiurint ka Tu laikai keistu Liežuvis

joks cia radinys bet…
pries pora dienu eidama su klasioke sugalvojau spalvas
dvi:
tamsiai balta
ir
sviesiai juoda
LaimingasLaimingasLaimingas

tas atvejis su meduzom tikrai idmomus Šypsena o siaip esu radusi akmeny su skilute vidury Šypsena ir ji tikrai nepragrezta…paprasciausia gamtos isdaiga Laimingas

kazkada pajuri kazka tokio radau… Mirkt

Pasto dezej tai kasdien randu keistus lankstinukus Apakęs ir dar laiskus randu Apakęs
O seip kaime taj labaj daznaj randu senu monetu ir panasiu dalyku…
va siandien keista radiny saldytuve radau: atsidarau o ten didele lekste ir arbuzo pluta guli Apakęs shakes… mama suvalge ir man nepaliko Kiaulė

kox keistas radinys! bet vistiek faina! Šypsena