Ar esat pakliuve i mustynes?ir kuo tai beigesi?

Ar esat pakliuve i mustynes?ir kuo tai beigesi?

Ar esat pakliuve i mustynes?ir kuo tai beigesi?Baisu

jo… Baisu
prie mano akiu paneles su kablukais sparde tokiai mergai galva. Baisu
vaizdas nekoks Baisu
baiges tuo kad aukos drauge maldavo kad ja paleistu Nekaltas
kaip baiges vargselei vezinau, kiek maciau atrode taip, kad net motina turbut neatpazino Baisu

neesu ,seip pas mane jegos gan nemazaiLaimingasbet negaliu jos panaudoti kai tarkim rejkia suduot visada kertu kad neskauda butu bet prarastu reakcija nes taip gajlaGirtasnet nezinau as nieko taip nekenciu kaip smurtoNe

uzhsipuole mane banda buduliu Piktas
kazhkaip nuskilo man ir atsipirkau tik skausmu rankoje ir prakirsta nosimi :}
(girti kreivai sparde matyt)ehehhehe

pasitaike ir man, bet baigesi greitai ir man palyginus neskausmingai.

Teko, ir daugiau nenoriu!Nustebęs

P.S. ir nieko cia juokingo nematau…Ne

beveik kiekviena savaite esant darbe… - dazniausiai visiems viskas baigesi policijos nuovadoje arba arestineje…

apsaugoj dirbi?

Daug kartu. Pasibaigdavo dazniausiai sekmingai. Nors budavo ir isimciu,dejaBaisu

taip…

buvo ir man pries pora savaiciu mazdaug.Su pazystamu velai vakare ejome 4 paklause kiek valandu manes ir as trauktis mobilu pasakiau ir uzsisoko tada ant musu dvieju.Atkale neblogai man tai isvis iki siandienos dar sonkaulius skauda ir antakis neblogai prakirstas matosi pas kazkuri ant rankos buvo ziedas nes giliai prakirsta.O draugeliui tai lupa susiuvo ir veidelis neblogai sutines visas.Liūdnas

Teko… tiesa sakant visai neseniai. Pries kokias 5-kias dienas. Šypsena Einu ryte reiskias… ir prisikabino marozai du girti. Na pas mane plaukai balti, tai jiems tai nelabai patiko… Nekaltas Ka gi, siaip i tokius stengiuosi nekreipt demsio, ir jei tik galima, isvengt bet kokiu nesamoniu, bet ta karta teko panaudot fizini smurta Cha cha. kadangi daug sportuoju ir pan, tai jegos netruxta.
finale: vienas marozas gulejo ant zemes, kitas issigandes pabego (nedaug isgeres buvo man atrodo) Juokiasi. o man kaip nekeista buvo tik daug juoko veliau. Mirkt

ispejimas marozams!!!: nespreskit apie fizinius zmogaus pajegumus, vien is isvaizdos, nes netycia galit patys gaut i aki Baisu Juokiasi