ar esat pakele ranka pries tevus..?

tikraj ne, tik debilai ten visokie kur ish psichushkes pasiplove, nes tokiu niex nebaleidzh, gali pakelt Šypsena

ne as tai niekada nesu pakelusi pries tevus rankos…ir niekada taip nedaryciau Ne nu nebent jie preis mane pakeltu ranka…bet abejoju ar jie tikrai leistu kelti pries juos ranka!! Ne Nekaltas Pavargęs Drovus

Nekeliau ir nkelsiu. Taip Žvaigždė

Ne Ne NeMan geda butu. Gerbiu savo tevus Angelas

Nu aisq kad ne,net minties tokios nera;} tik BALSA megtus kelt Liežuvis~ nes nerwai negelezhiniai Cha cha

Žinoma kad ne. Ir nekelsiu. Neišdrįsčiau. Ne

nu ne nesu pakeles rankos pries tevus

Gerai tiesiog yra tajp buve ir tiek =] nera ta tema,apie norisi visiems pasakot ir tt…=] taj buvo pakankamai senai… o jej jums nesuprantama kaip galima taip padaryt - sveikinu Drovus

Nene Ne

nekeliau, nekeliu ir nekelsiu

Rankos pries tevus niekada gyvenime nekelciau, jei ir ka man jie padarytu. Siaip zodziais daznai apsibarame, kartais net ziauriai bet kelt rankos NIEKADA!!! Baisu

Sejp ne nu tik karta mama man trenke tj as lb supykaw ir atitrenkiau…Nu bet kazkajp mama nepyko nes pati trenke tik kad susipykom…aj…

ne gyvenime nesu pakelus rankos pries tevus Pavargęs.

nea niekada… Nekaltas

Nea Bet mano drauges sejmoj taj dukra 17 metu musa kejkia mama o 13 metu jau jau kelia ranka ir kejkia ja Pavargęs

ne, nera del ko. Ne

ne Ne

jeigu vaikino tewas musha motina, ir vaikinas gindamas motina pakelia ranka priesh teva.tai irgi blogai ? Nekaltas

nesimusu su tevais Ne