ar esat pakele ranka pries tevus..?

ne ir niekada, as tevus myliu uz tai, kad jie mane pagimde, priziurejop ir isleidzia i gyvenima ir uz tai reikia atsilygint siluma o ne smurtu Apakęs

tikrai ne … gauciau atgal su kaupu…

Liūdnas as neturiu pries ka kelt rankos. as internate uzaugau. ir nemanau kad buciau keles jei buciau turejes.

Tu ką… aišq nia Ne

Ne

ne Ne

**

**

mamai skeliau antausi kaip grasino nusizudyti. bet ne tam kad iskaudinciau, o tam kad ji atsikvosetu. siaip neteko. bet maza pamenu gaudauvau berzines koses, tai duodavau atgal. siaip jei man trenktu tai tikrai galeciau duot atgal. gerbiu ir myliu tevus, bet taip pat ir save.

neturiu tam jokio pagrindo

Negaleciau… Niekada, dar turiu siek tiek savigarbos Drovus Cha chaMano tevai,kad ir kokie niurgzliai butu, pries juos rankos nedrysciau pakelti…

nia nesu… Ne pries mania irgi nekelia rankos jie…:}

Tikrai nesu Pavargęs Ir manes tevai nemusa. Kazkokia keista tema Pavargęs

Ne, juk ir kokie bebutu bet jie tevai Kietas

NE Ne Ne Ne

Nesu ir tikiuosi neprireiks Nekaltasbet jeigu jie pakeltu tai as jiem dvigubai duociau Nekaltas

Esu…Vienasyk mamai ish nervu ispyriau i koja Nežinau…pati tiesiog nezinau, kodel taip pasielgiau. Tubut tada buvau lb nervuota.O ka jau pasdarysi, del to man belieka tik gailetis… Liūdnas Nežinau

nius nea Ne Drovus~ tik ziauriai rekiau viena syki ant mamos… tevai pykos ir mama kazko pradejo varyti ant tecio… Apakęsas visi gerkle klykiau uzsiciaupk ir patylek Kandadabar paciai atrodo siaubinga… Baisubet jie po to susitaike Drovus Apkabinimas~

neslepk.tu keli,ir daznai.

nea Ne

**

**