Ar erzina, kai namo parnesha didesne alga?

Ar Vyras erzina, kai Moteris namo parnesha didesne alga?

Ar labai izheistas vyrishkas ego, kai zhmona uzhdirba daugiau nei vyras? Ar vyrams i tai nusispjaut ir posakis "Kad vyras turi ishlaikyti sheima" yra nuvalkiotas ir pasenes Laimingas

Gerai, kad žinutėje pasitaisei.TaipNes "daugiau uždirba" ir "daugiau parneša namo" šiek tiek skirtingos sąvokos.Cha cha

O ko čia įsižeisti?Apakęs Daugiau ant Alus liks.GeraiCha cha

Nezinau, nes mano vyras gauna daug didesne alga uz mane Laimingas

Tu zinai, yr viskiu Vyras. Vieniems visai nieko, kitiesm labai Kanda. Bet bet kokiu atveju esu sutikus vyru ir tokiu, kuriems tai tragedijs Baisu, o kitiems tai visai nieko… Pastariesiems pagarbos kaip ir nejauciu.
Bet man labai patiktu parnesti namo didesne alga nei Vyras… Kazkodel…

[quote]Erode rašė:
Pastariesiems pagarbos kaip ir nejauciu.
Bet man labai patiktu parnesti namo didesne alga nei Vyras… Kazkodel…
[/quote]

Sugretinus šiuos du tavo teiginius, išeina, kad tau labai patiktų:
a) negerbti savo Vyras.
b) padaryti taip, kad jis blogai jaustųsi.

Sugretinus šiuos du tavo teiginius, išeina, kad tau labai patiktų:
a) negerbti savo Vyras.
b) padaryti taip, kad jis blogai jaustųsi.

[/quote]

Didesnes algos parneshimas tai jau ne pagarba???

dependz…v nature…
na pav pagal specialybe dirbantis gydytojas sunkiai gali konkuruoti su farmacineje kompanijoje dirbancia Moteris. Bet protingi zmones tikrai is to tragedijos nedarysNe.
Kitas reikalas kai vyras sedi koja ant kojos susidejes ir daug kalbaVeee

manau yra vyru kuriuos taio erzina, nes jie jauciasi pazeminti
o siaip, pas mane bent, buvo toks laikas kai as daugiau gaudavau, ir vyras nejaute del to jokio diskomforto Šypsena o dabar jo uzdarbis yra n kartu didesnis nei mano Šypsena ir nieko Šypsena, ne vienas nejauciam diskomforto Cha cha

Aš uždirbu beveik dvigubai daugiau nei mano Vyras. Ale bet jis mane myli ne dėl pinigų. Ta prasme, kai mudu susiMyliuMyliu, abu buvom bedarbiai, o jis dar ir studentas. Ir dabar netrukdo, bent jau nė žodžio prieš savo pajamas neišgirdau. Gyvename po lygiai, o likutį paprasčiausiai į kojinę dedu - juodai dienai. Maža kas. Jei ne juoda diena, tai butukas - žiūrint kas pirmiau Angelas. Aplamai, kažkaip nekyla problemos dėl pinigų. Na, nebent, kai ilgokai pamiršta mane pasimatyman pakviesti… ir šiaip dėl smulkmenų. O globaliomis temomis, tipo "Moteris neturi teisės uždirbti daugiau už vyrą" - chi. Vis geriau, kai pinigai į šeimą, nepriklausomai nuo to, kas neša, negu kad iš šeimos.

…svarbu ne kad daugiau uzhdirba Moteris…svarbu taj kad jos shita fakta kas 5 minutes primena, uzhriechia nosy ir pasidaro nesukalbamos…patikek shita situacija tik pagrejtino mano skyrybas…

Manau tai "kerta" vyrui per skaudziausia vieta(antra pagal skauduma) - ego Cha cha

O as manau kad je reikia musti !
Tada niekas neerzins , tik reikia mylint "tai" daryti ir nepersistengt kaip kokie prancuzpalaikiai!

Hehe, negaliu nepacituoti klasikinės sentencijos:
Mano tėtis - kaip transformatorius. Gauna 380, atiduoda 220, o už likusius ūžia. Girtas

tavo tetis -DURNIUS!

Va va…Kad daugiau uzdirba, tai nieko, bet kai pradeda pastoviai tau priekaistauti, kad tu gauni maziau ,nors ari kaip jautuks, tai norisi … Baisu

Manau, jeigu moteris neparodo savo ishdidumo tuo, kad daugiau uzhdirba, tai vyras nejauchia tada to skirtumo Nekaltas
Bet jeigu Moteris nuolat leidzhia savo Vyras suprasti, kad ji sheimos "galva" aishku tai yra nemalonu… turbut ir atvirkshtiniu atveju taip pat yra Nekaltas
ups, na ir surezgiau… Laimingas
Labas

Taip

Geras klausimas.Nežinau kiek žmona uždirba,niekada nesidomėjau.

Mano Vyras i nauda, kad didesne alga turiu, nors man dabar tas nervuoja … Kanda